Allahını seven kilo almama yardım eder mi? Çok zayıfım küçük ve ezik gözüküyorum?

Hiç çekici değilim çok zayıfım, ve bence her yönden balık etli kızlar daha güzel. Nasıl ve kaç günde 10 kilo alabilirim?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Spora git proteini bol seyler yee

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• normal şekilde yiyemiyorsan benim kendim geliştirip kullandığım bir taktik var. sabah kahvaltısını olabildiğince geciktiriyorsun tam acıkana kadar, sonra hızlıca kahavaltıyı yapıyorsun hızlı yi5orsun ki doyum hissi gelene kadar fazlaca yiyosun, sonraki öğünde de aynı şekilde tam acıkana kadar geciktiriosun, aynı şekilde yiyorsun. 7 kilo aldım bu şekilde. 2 haftada farkedeceksin..

0|0
    0|0
  • boy ve kilon nedir?

0|0
    0|0
  • Beslenme uzmanına danışmalısınız.

0|0
    0|0
  • Belki geri kafalı olduğumu düşüneceksin ama bunun yöntemi falan yok bol bol yiceksin ablacım. Geceleri yatmadan hemen önce falan ye illa bir yol istiyorsan.

0|0
    0|0
  • Benimle takılsan alırsında😂

0|0
    0|0
  • makarna ekmek ye

0|0
    0|0
  • Eczane'den kilo aldurıcı "Bulk" al.

0|0
    0|0
  • Ekmek arasi makarna gece 12 de ahsh

0|0
    0|0
  • Allah'sızım ama yardım ederim. Mesaj at kardeşim.

0|0
    0|0
  • Bende almayi istiyorum ama olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tatlı ye, daha kalorili besinler tüketmeye çalış egzersiz yapma 1-2 ayda alırısn.

0|0
    0|0
  • :D keşke 10 kilomu sana verebilseydim

0|0
    0|0
  • Apora kilo almak için gidebilirsin, karbonhidrat tozu kilo aldiriyor

0|0
    0|0
  • Evet balık etli kızlar güzel oluyo ama erkeklerin çoğunluğuna göre zayıf kızlar dahacekici geliyo bence çok ta bir deri bir kemik değilsen sorun yok zaten yaşın ilerledikçe alırsın kilo bide birden kilo alırsan sağlıklı da olmaz vücudun çatlar

0|0
    0|0
  • Allah'ımı çok seviyorum bu yüzden iştah açıcı şeyler ye...

0|0
    0|0
  • Diyetisyene başvurmalısın.

0|0
    0|0
  • Biz kilo vermeye çalisiyoruz sen almaya 😕

0|0
    0|0
  • yapicak bisey yokmus

0|0
    0|0
Yükleniyor...