Bu kızlar annesinden ve babasindan utanmiyor mu?

1 2 aylik sevgilileriyle hatta sevgili olmadan herseyi yasiyorlar hic mi utanmiyorlar ilerde anne olucaklar ve cocuklari olucak bunu nasil yoktan sayabiliyorlar?

Güncellemeler:
modern motorlarla onlarin tokmakcilari birbirini savunur olmus alan razi veren razi tabi

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Kimse benim sevabımdan cennete gitmeyecek.
    Kimsede günahımdan cehenneme gelmeyecek.
    İnsanların sevapları ya da yaptıkları günahları hayatları kimseyi ilgilendirmez. Herkesin kendi hür iradesi, özgürlüğü ve beyni vardır. Herkes kendi hayatından sorumludur. Senin hayatın nasıl diğer insanları ilgilendirmiyorsa başkalarının hayatıda seni ilgilendirmesin. İnsanların hesap vereceği kişi ne sensin ne senin gibiler. Sadece bizi yaratan Allah'tır.

0|1
    0|0
    • bana hesap versn demiyorm toplumn ahlakani kimse bozmamali

En İyi Erkek Görüşü

• burda herkesın hayatına saygı duyanlar. iş bacılarına gelince de g*avatlıktan ödün vermiyorlar galiba.

0|1
    0|0
    • tam yerine otrdu duygularima tercuman oldunnn kardesmm

Kızlar Ne Diyor 8

• 1-2 aylık sevgilisiyle bişeyler yaşayan erkekler de baba olacak onların da ailesi var utanılcak bişeyse bunu neden kadın üzerinden söylüyosun?

0|0
    0|0
    • herkes kendinden sorumlu sanane erkeklerden erkekler yapiyor diye sendemi yapicaksin

• Motorluksa erkekler de motor erkeğe gelince sanane kadına gelince hadsizce karışmak he?

• erkege giren cikan yok merak etme

• Ahlak bekçisi misin?

0|0
    0|0
  • Milletin derdi senimi gerdi , ayrıca niye özellikle kadınlar üzerinden soruyorsun sonuçta kadınlar bunu tek başına yapmıyor erkeklerde yapıyor.

0|0
    0|0
    • erkek zorla mi sokuyor yatagna seni girmeseydn arkadasm

• senin varlığın hata bir kere benim kimseyle hiçbir ilişkim yok ama kimseyi de yadırgamam sonuçta herkes kendi hayatını yaşar ama bir şeyler yapılmışsa bu tek tarafın suçu değil at gözlükleriyle bakmayı kesin.

• he he

• Utanmiyolar bencede.

0|0
    0|0
  • Bende senin savuncaktim ama bazı yorumlar okudum sinirimi tepeme çıktı neden kızlar da erkekler değil burada hakkaten sanane istedigi kişi istediğin yapar kızlarda namus var erkekler yok mu lan erkekler de ayn suçtan cehennem girercek

0|0
    0|0
  • İlgilendirmez beni fakat kendi hayatları. Onların vicdanları rahatsa bize kad düşmez..

0|0
    0|0
  • Birincisi bu konularda erkek kadın farketmez. İkincisi başkalarının hayatı seni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle avrupa arkadasim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sanane herkesin kendi özel hayatı

1|0
    0|0
  • Seni neden ilgilendiriyor utanıp utanmadıkları? 18 yaşından büyük olduğu sürece istediğini yapabilir. Yaptıkları şey kendilerini ilgilendiriyor, başka kimseyi değil.

1|0
    0|0
    • tamam kiz kardesnle tanstr beni flort edelim

• bul kendine kız tanış onunla. pezeve. nk miyim lan ben?

• yok ben senin sulalenden istyrm ilerde kizin olursa onuda yigenlere yapariz isi olsun cocyn

• Herkesin kararına saygı duymak zorundayız. Kim, ne isterse yapar.

0|0
    0|0
  • Aynen ya hic mi allah korkunuz yok mmk

0|0
    0|0
  • size ne birader sizene insanlarn kendi hayatları kendi seçimleri böyle yaşamak istiyorsa böyle yaşar

0|1
    0|0
  • Utanma duygulari yok knk

0|0
    0|0
  • Herkes dengini bulur kardeşim merak etme sen :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...