Tecavüzcülerin çoğu neden milliyetçi muhafazakar kesimden geliyor?

Birçok tecavüz haberinde özellikle dikkat ediyorum bu sapıkların profillerine.. Ve genellikle yanıltmıyorlar beni. Face profillerinde hangi dünya görüşüne ait oldukları çok açık belli. Sizce neden böyle?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Bastırılmış duygular. Birde o ideolojiyi kirletiyorlar. Adam youtubede seksi klip izliyor aşağıyada 'yanacaksınız, İslam alemi gümbür gümbür geliyor'yazıyor. Klibi izlerken gümbür gümbür gelen başka şey.
    Adam ülkücü ama facede ki tüm eskortları eklemiş.900 kadın arkadaşı var duvarında vatan, millet, sakarya ama beğenmedi iğrenç sayfa kalmamış.
    Yinede genelleme yapmamalı ama sapık=dinci.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bastırılmış cinselliğin patlaması bunlar

0|1
    0|0
  • Cehennem korkusuyla bastırılan şeyler daha kötü şekilde dışa vuruluyor. Muhafazakarların geneli böyledir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şimdi ülkenin hal ve gidişatına bakarsak onlar yapınca tecavüz olmuyor çünkü bknz :bazı şıh hacı hocalar
    eskidende vardı bu tipler ama o zamanlar devlet karşıydı bunlara şimdiki gibi destek atmıyordu

0|1
    0|0
  • Ozgecan tecavuzcusunun de ülkücü biri olması gibi... Diyecek kelime bulamıyorum

0|2
    0|0
  • Cinsellik duyguları bastırılıyor hayat boyu ve en sonunda böyle şeylere yöneliyorlar.

0|1
    0|0
  • Bak şimdi abicim lafını bil. Tecavüzcülerin çoğu milliyetçi muhafazakar kesimden geliyor ne demek? Tamam muhafazakar kesimde gözle görülür bir fazlalık var eyvallah o da hep kendilerini baskılamaktan oluyor. Ket vurduğu hisler zamanla yüzeye daha kötü şekilde çıkıyor eyvallahta milliyetçi kesim ne demek? Ayrıca Face profillerini mi arayıp buluyorsun tek tek? İstisnalar kaideyi bozmaz. Ona bakarsan dolandırıcıların şerefsizlerin karakter yoksunu insanların da bir çoğu senin dahil olduğun kesimden olabilir. Bu kimseye senin de içinde bulunduğun kesimi de dahil edebilecek şekilde söz söyleme hakkı vermez.

0|0
    0|0
    • Acı geldi dii mi sana bu sözler.. Ayrıca hırsızlık konusunda da, vatana ihanet konusunda da aynı dediğim geçerlidir.

• Milliyetçi değil muhafazakar. Milliyetçiler tecavüz etmez. ümmetçiler eder

0|0
    0|0
    • Bağdat caddesindeki tecavüzcü profilinde hep milliyetçi öğeler vardı.

• Ben kokeninden bahsetmedim. Kurtlerin icinde de cok fazla asimile olan türkçü var.

• :ASDasDSA:FDSDFSADASDASdadas

Yok artık daha neler :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...