Arkadaslar bu Suriyeli iyi mi demişim ?

Arkadaslar Suriye bir cocuk hunkarca güldü yani tipim kiloluyum diye bilerek yaptı bende dedim ki bizim ülke gelmiş bizi beyenmiyor dedim iyi demiş miyim?

Güncellemeler:
Suriye savunanlar diyorum doguturkistan kardeşinizi niye bukadar savunmuyorsunuz
irkici da değilim irkicisin gibi laflar da yapmayın bana kendim de savunmacam mi ya irkicilik yapsam Suriyelier bu ülkede gitsin derdim

0|1
14|23

En İyi Erkek Görüşü

• bıraksana garibanı ülkesinde gülmeyi unutmuş geleceği yok geçmişi paramparça bırakta gülsün. Doğu Türkistanda Suriyede aynı benim için. Keşke onlarıda kabul edebilseydik

0|1
    0|0
    • garbansa garbanligin bilsin ya ben kendi ülkem de rahat rahat gezemecem mi düzgün dursun hepsini demiyorum biraz da sudi arapistan baksin

• Peygamberlere Kitaplara inanırım ama kafa karıştırmayacağım yeter artık iyi geceler

• İyi geceler

En İyi Kız Görüşü

• Irkçılık yapmamışsın ki sırf Suriyeli olduğu için kötü davransaydın evet ama bu değil yani benim kendi vatandaşım bana yapsa böyle birşey ağzına sı*ardım kimse kusura bakmasın.. Ve ülkemden gitsinler abi tarihimize bir açıp bakın gelenlerin hepsi iyi miyetli mi hayır koskoca dünyada birtek biz kabul ettik neden vicdan mı hah vicdandan olsa o ayakkabısı yırtık şehit babasını lükse boğmuştular hakediyor oğlunu feda etmiş bu toprağa... Yani diyeceğim o ki burda savaş olsa hiçbir Türk kaçmaz hepsi son nefesine kadar savaşır elalem buraya gelip kaçıyor benim Hakkı'mı yiyor ben istemiyorum hiçbirini gitsinler istiyorum ne derlerse desinler kimse de okumadan öğrenmeden humanistim demesin

1|0
    0|0
    • irkicilik yapmadım ben Suriyeli diye ezmedim yazık üzülüyorum kalsın ama böyle yapmasın kizdim

• Haklısın fark ettim ırkçı diyen insanları eleştirdim de napsın kız Suriyeli diye öpüp sarılsa mıydı

• onu yapsakda orsp derlerdi milet ağzı torba değil ki buzesin

Erkekler Ne Diyor 22

• niye öyle diyosun dalsaydınya direk sakinim sövmüycem.

0|0
    0|0
  • Ağzına sağlık. Sen önce vatanını koru pis soy deseydin sonunada.

0|0
    0|0
  • ırkçı br insansın yazık sana, adam buraya geldi diye gülmek ya da dalga geçme hakkını elinden alamazsın

0|1
    0|0
    • bana güldü bana kimse Gülmez anladın mi beşer Esad korkuyor burda benle dalga geçiyor misafir diye bişey demedik gerçi artık vatandaşımız mi oldu anlamadım da neyse

• eğer kızınca aklına ilk olarak savaştan kaçıp ülkene sığınmış oludklarını hatırlatmak geliyorsa ırkçı ve vicdansız birisin

• o değil sinirlendim sinirlence hersey yaparım anladın mi sınırlı biriyim onu dovcektim kiymadim adam sinirlendirmezsin vicdan olmasam orda kıyamet çıkardım ailem onu parcalarlardi tv çıkar felan bütün Suriye doverler burda sevmiyorlar zaten

• :/ iyi demişsin

Yasin kaç ki

0|0
    0|0
  • aferin abisi

0|0
    0|0
  • Sizin kizlarda boya variline kacti deseydin

0|0
    0|0
  • tükürürüm bak deseydin :)

0|0
    0|0
  • ne alaka mk

1|1
    0|0
    • Doğru düzgün konuş

• dediğimi bile anlamıyorsun ya da işine gelmiyor neyse uğraşamıcam seninle ırkçı kadın

• irkici değilim ben bütün halka demedim ona dedim adam gibi dursunlar o kim ki benle dalga geçiyor

• ben ırkcıyım benım ulkemdekı ac ınsanlar var ve bunlar geldıkce daha da ac ınsanımız oluyo bızım halkımız oluyo gıtsınler vatanını savunmayan ınsandan senın vatanına saygı duymasını bekleme ve sanki ulkemıze sevişmek için gelmi giibi hergun uruyolar

0|0
    0|0
    • Ya yazık kalsinlar çocuklar da var ama artık çocuk yapmasınlar bir süre bence silah alıp savaşsinlar

• bırak allah askına yazık dıye dye 400 tane sehıt verdık son aylarda onlara yazık degıl mı bunlar hep onların destegıyle oldu

• onlar alaka ok dağda alaka var ALLAH yardimciz olsun ama artık ülkesi duzwlse gitse keske

• Az bile demissin. ADAM gibi savasarak topraklarini korumaktansa korkak gibi kacip geldiler. Dagdan gelip bagdakini kovuyorlar mkkk..

0|0
    0|0
    • gelsinler üzülüyorum onlar ama edepsizlesmesinler ben ülkem de rahat rahat gezemecem mi daha uzatsaydi laf orda iyi bir kavga ederdim misafiri diye bişey demedim misafirse misafirligin bilsin

• Misafirin hakkı 3 gundur

• Ya çocuklar var kiyamiyorum ama Türkentler gibi eline silah felan alsınlar öyle savaşşunları

• çocukla cocuk olmuşsun

0|0
    0|0
  • sittirsin kitsin o zaman dana tövbe tövbe

0|0
    0|0
    • bir insanda kilo olgusu ne zamandan beri sorun teşkil ediyor aşkda sevgide ya da hoşlanmada
      dünyanın geldiği yere baar mısın allahın suriyelisi bile... neyse küfretmeyecem kloluysan kilolusun ne varmış bunda

• kilo olduğum söylüyor

• çok iyi tam tersi

• Ben böyle laf sokma görmedim. s

0|0
    0|0
  • bizim ülke gelmiş :D :D

0|0
    0|0
  • Çocukça

0|0
    0|0
    • Ne çocukça ya o laf ati

• 36-45 yazıyor da merak ettim cidden kaç yaşındasın?

• 19 yasindayim

• Senin kilonla ülkenin ne alakası var?
    "Maaaaanyaaak"

0|0
    0|0
    • Nasıl ne alakası var kilom dalga geçti ben ülke vatandaş değilim mi birine laf gelse başka ülkede hepimize gelmiş sayarim

• Neyse ben yatar😴😴😴😴iyi gecelrr...

• lises 2 sene okudum sana da iyi geceler

• Normalde hayir ama
    Suriyeliler kadar nankorlere iyi demissin

0|0
    0|0
    • hepsi değil irkicilik yapmam öyle olanlar derim yoksa normalde bende üzülürüm

• Bu taraflardakiler bezdirdi
      Iyiler varsa gorulmuyor goze

• Haklısın 1 yanlış 3 doğru götürür herzaman

• evet ya

0|0
    0|0
    • Evet ya derken

• ALLAH ALLAH okadar oğlan tanisam her isteyen telim susmaz arkadas bacin yok mu kız kuzenin ona böyle yapsalar ne yaparsin

• ablam var anlayıs gösterir illaki. Telini ver demedim. Elit birisiym denemeden zarar gelmez

• vursaydın tüfekle

0|0
    0|0
  • az bile demişsin

0|0
    0|0
    • sinirimi bozdu lar ya irkici değilim hepsi demiyorum ama yakinda bunlar bizi kovar diye korkuyorum ya bize kötü kötü bakıyorlar sanki onun ülkesinde mişim gibi nerdeyse dovecekler

• İyi demişsin ablam

0|0
    0|0
  • İyi demişsin abi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Onların gülüncek durumlarına bizim devlet yardım ediyor. Okula gitmeden meslek sahibi olabiliyorlar, tabi bize gülerler bizden daha çok onemseniyorlar. Kimin ülkesinde kime hava atıyorsa dingil. Benn Suriyeye gidicem orası boşaldı nasil olsa

1|0
    0|0
    • Evet orayı da biz alalım :D hahah şaka şaka vatanım bırakıp hicbiryer gitmem

• ıyısı de oluyor kotusu de ıste.. verdıysen cevabı ıyı etmıssın. bu tur seylerı sık duymaya basladım hayırlısı..

0|0
    0|0
    • iyisi kötü her ırk var ben böyleler diyorum

• Şaka gibi gerçekten seni mi beğenmedi cidden

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum dalga geçti gitti

• Terbiyesiz kendileri çirkin sana laf etmiş türk erkeği bitti bir de bunlar mı başladı

• Türk Erkeği de Suriye de kendine baksin önce tövbe tövbe kendi görsen kara bişey pislik ya kurban olsunlar Türk kızlar en güzel kadın ırk Türk çünkü bizim her cesitimiz var bu rengiler nerden bulcaklar boşver bizi kiskaniyorlar

• Aferin :)

0|0
    0|0
  • aynen iyi demişsin

0|0
    0|0
    • sinirimi bozdu aslında kınamak istemezdim

• Saçmalamışsın.

0|0
    0|0
    • sen olsan ne derdin öyle durundun demi sacmalayan sensin

• Çok çirkefsin açıklama yapmayacağım yapanlara verdiğin yorumlar b. ktan.

• Herkes kendisi gibi bilirmis cirkef olmak kendin savunmak mi he bu arada hepsini okucak kadar boşsan ben bişey yapmam

• Öffffff

0|0
    0|0
    • Niye ofladin

• gitsinler bir zahmet artık ya misafir dedik güya avrupa biz gorcektik Suriyelier bize girdi hahah :D
      Türkmenler gibi onlarda saldirdirsin

• Kanka Suriye'liler kız almaya gelmedi ki jhjshjsj. Laf söylemekte haklısın da yanlış laf :D

0|0
    0|0
    • kız almakla alaka yok ben o anlamda demedim ki ben Erkekli kızı dedim

• Çocuk musun?

0|0
    0|0
  • Hak etmiş. İyi demişsin

0|0
    0|0
    • sinirimi bozdu neye uğradım şaşırdım arkadaşım dedi ben anlamadım bile

• iyi dememissin

0|0
    0|0
  • İyi demişsin

0|0
    0|0
  • Iyi demişsin türkçe biliyorsa tabi

0|0
    0|0
    • biliyordur

• Oho bunlar uyuyor hiçbir şeye sesinizi çıkarmadığınız için bu haldeyiz zaten siz devam edin herkese boyun egmeye devam

• katılıyorum pkun yiyceklrr kusur bakmasın kim olursa olsun bizi laf edemezler ALLAH geldiyse adam gibi dursun biraz niye doguturkistan niye savunmuyoruz?

Yükleniyor...