Erkeklerle çıkmıyorum diye iftira attılar şimdi bunlara ne yapıyım detay?

Sanki erkeklerle çıkma zorunluluğum varmış gibi erkeklerle çıkmıyorum diye gösterdikleri erkekleri beğenmiyorum diye arkamdan lezbiyen dediler yakın arkadaşım mesaj attı öyle birşey varsa canını sıkma yanındayım ben senin diye değilim diyorum sürekli mesaj atıyo moralim düzelsin diye. Ciddi ciddi çok bozuldu sizce gidip dayaktanmı geçireyim yoksa 2 hafta daha dayanıp tatilemi çıkayım tatile çıkıp geri döndüğümde bir daha yüzlerini hiç görmeyeceğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlara aşırı düşkün ama bir o kadarda sadık biri olarak 8 yıldır yalnızım. Üzerimde araştırma yapması gerek bilim adamlarının. Özellikle psikiyatriler. :D Takma kafana bir şey.

0|0
    0|0
    • insanın istemeden morali bozuluyo

• Herkes bir şey der. Ve o konuşanlar genellikle olumsuz yorumlarda bulunur. Seni seven insan sana zarar vermekten kaçınmalı ruh sağlığını düşünerek. İşte o insanlarda gerçek dosttur. Empati kurmasını bilen, anlayışlı o iyi yürekli dostlar.. :)

En İyi Kız Görüşü

• Saçini basini yol :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyle saçma laf mi olur ya 😂😂 oldu o zaman bütün bekarlar lez yaa gey 😂😂 böyle dusundulerse o salak lar için canını sikmana bile gerek yok ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...