Bu havada mini etek giyilmez mi?

niye garip garip bakıyosunuz (istanbul için söylüyorum) havalar gayet güzel isteyen istediğini giyer niye öküzün trenen baktığı gibi bakıyolar? (çok da kısa değil dizin birz üstü)

Güncellemeler:
...

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiye burasi. Bakarlar essek gibi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Nerede giydiğine bağlı :)

0|0
    0|0
    • tarabya

• Leke falan olmasın kıyafetlerinde?

• tabi ki yok ztn arkadaşlarım fark etti baktıklarını sonra da ben anladım insanın direk bacağına bakılmaz yani

• Kışın Uludağ'da mini etekli kız görmüştüm ben. O havada giyiliyorsa şimdi çok rahat giyilir.

1|0
    0|0
  • Giyilir hür bir vatandaşsın

1|0
    0|0
  • Havayı düşünen kim onların düşünceleri çok farklı

0|0
    0|0
  • Bence sana oyle geliyor...

0|0
    0|0
    • keşke bana öyle gelse ama baktıklarını ztn arkadaşlarım da görmüş ve bende fark ettim

• Ben gerektirir dedim mi, bana gore yanlis olmakla beraber fakat senin yasantin, giyinebilirsin rahatlikla.. Fakat cevre ve yasam standartimiz henuz bu seviyede degil.. Nasil bir yerdesinki herkes sana bakiyor bunuda anlamis degilim...

• pki aenin düşüncen ama herkes bana baktı demedim

• Mini etek giyen kızlara bacakları güzel ya da kendi seksi olduğu için bakmıyor erkekler, bakma sebebi o kızın kendini göstermek istediğini ve sergilediğini düşünmeleri, bu yüzden bakarlar her mini etek giyen kendini seksi sanmasın lütfen. Mini etek zaten normalde başlı başına sapıklık içerir, en azından erkeklere göre, yani normal etek boyu varken neden mini diye sorarlar sorgularlar ve bakarlar.

0|0
    0|0
    • tamam da etek ne için var giymek için ve çok da mini değil ben o düşüncelerle giymedim yani kimseye kendimi baktırtma çabam yok

• pembe rengini görünce saldiran abazalar mini etek giyince bakmazmi saniyorsun?

0|0
    0|0
  • dizin biraz üstündeyse uzun olur o terletir seni sıkar, sen kalçalarının 4 parmak üstünde giy, malum havalar sıcak serinlik lazım

0|0
    0|0
  • Giyilmez

0|0
    0|0
  • Onlar havanın farkında bile değiller.

0|0
    0|0
  • Bence mini elbise giymen daha güzel olacak profil resmimde var bir bak istersen

0|0
    0|0
    • eteğim o boylardaydı ztn

• evet hoş durmuş

• Beğenmen beni çok mutlu etti

• giyilmez

0|0
    0|0
  • Sapıkmısın sen

0|0
    0|0
  • havayla ilgisi yok o bakışların :D

0|0
    0|0
  • Fiziğin güzel demekki

0|0
    0|0
  • Burasının türkiye olduğunu unuttun anlaşılan.

0|0
    0|0
  • çaktırmadan bakabilir miyim?

0|0
    0|0
  • Giyilmez

0|0
    0|0
  • Giyilmez tabikide

0|0
    0|0
  • Nihat doğan vari insanlar var maselef edep sadace kadında değildir sakal cübbe veya çarşaf giyerek müslüman olunmuyor
    Not:Öküzlere hakaret etmeyin efendim!!!

0|0
    0|0
  • Abazayız

0|0
    0|0
  • Seni sozlu veya fiziki taciz etmedigi surece kimsenin baktigi yere karisamazsin. Nasilki sen mini etek giymeyi hak gruyorsan kendine isteyen istedigi yere bakabilir. Ozgurlugu ve saygiyi sadece kendinize yontmayin

0|0
    0|0
    • direk bacağımda gözlerini dikmez herhalde gözle taciz ediyolar resmen

• Sen mini etege ozgurluk istiuorsun oda ciplak bacaga bakma ozgurlugu. Boyle yaziyrm diye abaza yobaz sanma beni ozgurluk tek taraf icin degildir

Kızlar Ne Diyor 11

• Giyilir tabii neden giyilmesin? Türkiye işte ne beklersin.

1|0
    0|0
  • Semte göre değişir canım.

1|0
    0|0
  • Giyilir

1|0
    0|0
  • Herkes bakar sen başkaları görsün beğensin diye giyiniyosan sorun var. eğer kendi istediğin için giyiniyosan bok var ya bırak baksınlar kim ne der

1|0
    0|0
  • Giyilir..

1|0
    0|0
  • ne istersen giyersin

1|0
    0|0
  • Bugün ben giydim sanki garip bişeymış gibi bakıyorlar bu havalarda giyilmicekte ne zaman giyilcek

1|0
    0|0
  • gıyılır

1|0
    0|0
  • Aman giy çık ya kimin ne dediği de umrunda olmasın. Öyle konuşanların hepsi kendi yaptıkları p*çliğe kılıf uydurmak için öyle konuşuyor.

0|0
    0|0
  • Giyilir canim neden giyilmesin, ben giyiyom hatta

0|0
    0|0
  • bakmaları için açmıyo musun zaten

0|2
    0|0
Yükleniyor...