Herkes bakmalı bu soruya din ve insanlık ile ilgili yorumlarınız benim için önemli?

Arkadaşlar öncelikle cumanız mübarek olsun bugün camide baktım adamlar gelmiş elinde telefon hutbe verilirken yazışıyor başkası elinde tel sıkı sıkı tutuyor ya haftada 1 kez 15 dk nızı allah için ayıramıyormusunuz ya benimde sevgilim var benimde işim var camiye girince sessize alıyorum kim kaç kez ararsa arasın o 15 dakikadan önemli mi bide insanlar neden telefonlarını sessize almıyor her cuma her camide illaki o an birinin teli çalıcak bu kadar mı unutkansınız? Bir teli sessize alamıyacak kadar mı

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilinçsiz insanlar hutbe okunurken bırak bir şeyle uğraşmayı işaret etmek konuşmak bile caiz değil

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben her seferin de görüyorum onlardan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Millet vicdanini rahatlatmak. icin gidiyo artik camilere de. Kildin mi kildin tamam gerisi onemli degil. Kimsede duyarlilik ince fikirlilik kalmamis. Halbuki bu din mukemmel bir din. Laf edenlere de biz kusurluyuz dibimiz degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Amin cümlemis😸

0|0
    0|0
  • Selefi emevici kapitalist köle müslümanlık anlayışın da gayet doğal karşıladım normal

0|0
    0|0
  • atalar dini

0|0
    0|0
Yükleniyor...