Erkekler, Ben kibar erkekleri sevmiyorum küfür etmediği sürece kaba ama sevdiği için kendini feda edebilecek tipleri?

Seviyorum. Bence küfürbaz ama kaba olması önemli tabi yakışıklıda olacak öyle merkeze yüz vermeyecek sadece sevdiği kişiye gösterecek iyi yüzünü. Böyle birini bulmak zor mudur?

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• sevsende sevmesende benim için önemli olan kimseyi rahatsız etmeyen kendi halindeki insanlar değerli gerisi boş hatta menfaatçi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kadınlar hakediyor abi, yani döveceksin sizin gibileri. Ulan döverler cırlarsınız severler bu seferde niye dövmüyonuz diye cırlarsınız valla şu uzaylılar artık gelsinde onlarla görelim işimizi.

0|1
    0|0
  • Kabayım. :)

0|0
    0|0
  • Fransız murebniyeleri tarafından yetiştirilmis nezih İstanbul beyefendiisiyim

Uyar mi

0|0
    0|0
  • Memlekette her tip var

0|0
    0|0
  • İyimiş ama öyleleri nesli tükenmekte olan tipler ararsan bulursun ya da kısmetindeyse bulursun

0|0
    0|0
  • Gayet makul ataerkil oratdoğu erkek hegemınyasının köle zihniyetli kadınısın biyolojik olarak bu bölge kadının da yerleşik olmuş zihniyete evrilmişsin yani kısaca maço erkek beynine işlenmiş sonun hüsran evliliğin hüsran kadın erkek ilişkilerin hüsran yazdıklarım bilimsel kaynaklı olsada gözlmelerim de bunu doğrular

0|0
    0|0
  • Bukursun

0|0
    0|0
  • Az film izleyin da

0|0
    0|0
  • Öyle tipler beni de çekiyor.

0|0
    0|0
  • Buldun buldun ;)

0|0
    0|0
  • Hahah kibar erkek gördün mü sen hiç kenar mahalle dilberi?

0|0
    0|0
    • Dedi ve sütünü yudumladı küçük varoş.

• Ben kibar ve nazik ayrıca karşındakini mutlu etmeyi seven bir erkeğim fakat kimse kendini feda etmez

0|0
    0|0
  • kısaca ben

0|0
    0|0
  • boyle burunu bulmak çok zor hanım efendi

0|0
    0|0
  • Küfür bilmeyen yokturda, önemli olan saygıdır, edeptir hanımefendi. Yinede düşüncenize saygım var😊

0|0
    0|0
  • agzina sicinca fikrin degisir

0|0
    0|0
  • maço mu oluyo halk dilinde aradığın

0|0
    0|0
  • değil. küfür sadece cinsellikte

0|0
    0|0
  • Kufur ben asagilamak icin ediyorum sonra pisman oluyorum

0|0
    0|0
  • Afrika nehir hayvanlarindan hoslanan biri.. ilginc..

0|0
    0|0
Yükleniyor...