Az önce mahallede ufak bir çocuk bakkaldan hırsızlık yaptığı gerekçesiyle dövüldü. Sizce bu ne kadar etik?

Bakkaldan ne aldı bilmiyorum ama para almamış onu biliyorum sadece dövüldü, hakaretlere uğradı olaya girmek istedim ama çok erkek vardı sesimi duyuramadim bir daha yapmayacağım derken çok içten ağlıyordu. Polis geldi ama bir müdahale olmadı? Ben bir insan olarak o çocuğu uzun bir süre hafizamdan silemicem.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle şerefsizlere sinir oluyorum, adam kalmadıki niye yaptın ihtiyacınmı vardı diyip anlamaya yardım etmeye çalışcak, şerefsizler

1|0
    0|0
    • Ya aynen öyle o çocuk için ne kadar büyük bir travma bu ama kimin umrunda? Ufak tefek biseyim müdahale edemedim kimse dinlemedi beni

• O adilerinde hesap verceği gün gelicek, bir çocuğa insanlık değil küfür dayak

Erkekler Ne Diyor 7

• Yazık cidden yazık hesapta büyümüşler

1|0
    0|0
  • Savciliga sikayet et

1|0
    0|0
    • Polis ise karışmadı ama çocuğu koruma di bile. Bir ise yarar mi?

• Polisin ise yaradigini gormedim zaten ben. Gaspa ugrayan arkadaslari sanki suc islemis gibi kovdular karkoldan dun. Savciliga yazarsan polis islem yapmak zorunda.

• Bu güzel bir fikir teşekkürler

• O çocuk candır can sistemin kölesi zihniyet onu anlamaz kapitl vahşet bu neden bu ama er geç yıkılır bu sistem
    Kısa çöp uzun çöpden hakkını alır elbette !!

1|0
    0|0
  • İşte insanlığın gururu ve Onur'uyla orda oynayan insanlar bilmezler ki herkesin içinde o çocuğa yapılanlar ( onlara sorarsan bir daha yapmasın diye yaptık derler ) terbiyesizlikten öte bir şey değildir.

1|0
    0|0
    • Bide çocuğa edilen küfürleri duysan vicdani olan bir insan kahrolur

• Çok güzel bir noktaya ayak bastın güçlüydü baş tacı yaparlar. Ama güçsüz bir insan gördükleri zaman hemen ezerler sistematik düşünce köleleri.

• Global sistemin ya da şöyle açıklayayım egoist Lik insanın bünyesine işlemişse kendinden ona göre aşağıda gördüğü insanları ezmek için elinden geleni yapar kendinden daha üstün kişilerin karşısında o çocuğun yaşadığı piskolojiyi Yaşar şimdi ki sistem artık ( güçlü =ezme = Zayıf )

• yaşı küçükse bu yapılan suç yaşı büyük bile olsa dövülemez etkisiz hale getirilip polise verilir

1|0
    0|0
  • seyredecegine ne aldıysa verseydin parasını

0|0
    0|0
  • Suriye'limi?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer ortada büyük bir hırsızlık olsaydı ona biat bile ederlerdi
    Ama küçük ya onu dert ediyorla

1|0
    0|0
  • Dövenler büyükler miydi?

1|0
    0|0
  • Çok yanlış bir tavır. Çocuğu çok daha kötü davranışlar sergilemeye itebilir. Şiddet asla çözüm değil. Bizim de market var. Bişeyler çalan çocuklar oldu. Biz de uyardık. Ama bu çocuklar Allahın emaneti yani ne demek vurmak dövmek? Yazıklar olsun gerçekten.

1|0
    0|0
Yükleniyor...