Bu köle muhabbeti nedir Allah aşkına?

Erkeklerde bu köle olma hevesi nedir ya? Insan nasil kendini düşürür bu durumaa? Bunlarin amaci nedir?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• cidden kafayı yemişler yokluktan kadınlara nasıl yaranacaklarını şaşırıyorlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle deme ben köle bulmak için üye oldum buraya

Bahar temizliği için cam silip, halı çırpacak kalifiye ve prezentabl köleler lazım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• sitenin bir türlü temizleyemediği varlıklar

1|0
    0|0
  • bunu bide ters açıdan bak, kadınlar erkekleri nasıl ezmek istiolarsa köle olanlarla sohbet edenler var.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin herkes istiyor gibi yazmayın genelleme olarak yazıyor gibi senin şimdi bu cümle
    Bir kaç dengesiz yazıyor diye her erkek aynı değil bu güne kadar şaka olarak bile olsa kölen olayım demedim ne o kadar asa lak ne ma l bir insanım

0|1
    0|0
  • Aciz ve çaresiz insanlar hep birilerinin kölesi olmak zorundadır zaten onlarda türünün örnekleri takma bence onlar normal hayatlarındada öyledirler 👍

1|0
    0|0
  • Kolayı var bu kişiler delikanlıysa hodri meydan kendi aileleri anneleri bunlarda var bunlara da bu sapıklar dadansın bakalım köleci sapık alçak zihniyet bundan zevk alacak mı eeee ne olacak erkek egemen çıkarcı ikiyüzlü zihniyet

1|0
    0|0
  • bunları kandırıp bir yere toplayacaksın çifte koşup tarla sürdüreceksin :)

1|0
    0|0
  • Onlar insan değil

1|0
    0|0
  • Parasını verip köle alıyosun la işte. Cariye gibi düşün. Böyle ibine gibim bişey.

1|0
    0|0
  • Kölelere işkence şart

1|0
    0|0
  • Sapıklık işte. Rahatsız oluyorsanız mesajlarınızı kapatınız. Buradan neden böyle neden şöyle demekle bir şey olmuyor.

0|0
    0|0
  • hayvani duygularini klavye arkasinda aciga cikariyorlar

1|0
    0|0
  • Mesajlarını kaptırsan olamıyorlar knk

0|0
    0|0
    • Burdakiler ayri facede bile diyen olmaya basladi

• Orayı bilemicem

• Bence mesajlaşmak iletim ya da birilerinin sorularını yorumlarını beğenirsin iletişime geçmek istersin olur ya da olmaz konuşur ya da konuşmaz ya senin kölen olayım köpeğin olayım gibi saçmalıklar için değildir kendini bilmezler var diye neden kapalı tutmak zorunda kalsınki

• Sakın ol kanka karakter meselesi

1|0
    0|0
  • Fantazi

0|0
    0|0
  • Ayak yalamak kırbaç yemek popolarına şaplak yemek istiyorlar 😂 Bence yapın istediklerini sevaptır 😂😂😂

0|0
    0|0
  • sizi düşürmek

0|0
    0|0
  • Orta çağda kalan bir inanç biçimi günümüzde hala etkisini sürdüyor demek

0|0
    0|0
  • Demekki bazilarin hoşuna gidiyor :-D

0|0
    0|0
  • Ben düşürmedim