Güzel kizlarin acik sacik poz vermelerini bir ben mi anlamiyorum?

sosyal platformlarda bikinili foto paylasmak , mini etek giyip oturup heryerini gözükmesini istemek ya da gögüz dekoltesini tam indirip , popo gögüz sisirerek poz vermek?
neden?
yok cidden anlamiyorum sirf güzelsin diye bu pozlari paylasmak neden? zorunluluk mu var?
daha cok takipci olsun diye mi?
bence cok ucuz bir davranis.
bu kisilerin aileleri annesi babasi abileri yok mu?
ya bunlari takip eden erkekler?

siz ne düsünüyorsunuz?

cuma günü gelince dini paylasimlar :)

2|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kendim bir halt değilimde öyle basit kızlar benim hiç ilgimi çekmiyo cidden

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzelliklerini ebedileştiyorlar

1|0
    0|0
    • hic aklima gelmemisti ilginc cevap

Erkekler Ne Diyor 17

• Kim neresini paylaşırsa paylaşsin. Bana ne.
    Sadece bana ait olan, benden başkası ile güzelliklerini paylaşamaz. Ben sadece bundan sorumluyum...

1|0
    0|0
  • neyini anlamıyosun ilgi çekme çabası

1|0
    0|0
  • bende sevmiyorum bu tarz insanları. Akılla gelemeyecekleri yerlere bedenleriyle ulaşmaya çabalıyorlar.

1|0
    0|0
  • Herkes hürdür lakin kapital kadının bedeni sömürüyor buna da özgürlük dersek ahmak oluruz totalde o yüzden kadın sisteme köle olmadan özgürleşmeli

1|0
    0|0
  • zaten öyle olur cuma günü ve mübarek günlerde bölye diğer günler sanki rio karnavalı :)

1|0
    0|0
  • herkesin kendi seçimi..
    öyle mutlu oluyorsa..
    bana sana laf söylemek düşermi:)

1|0
    0|0
    • düsmez ama cok ucuz bir davranis

• O. rospuluk

1|0
    0|0
    • sonunda biride dogru seyi yazdi burda

• Kaşarlık

1|0
    0|0
  • evlenilecek kız değiller

1|0
    0|0
  • Onlarin tercihi. Dikkat cekmek istiyor olabilirler, guzelliklerini sergilemek istiyor olabilirler. Birine hava atma olabilir. Bin tane neden var.

0|0
    0|0
  • Güzelliği sergiliyor işte. Çirkin sergilese kim umursar

0|0
    0|0
  • kıskanma bence

0|0
    0|0
    • kiskanmak mi haha :) ucuz olan bir hareketi anlamiyorum okadar. efendilik varken kendimi neden satayim

• nedenini bilmem ama onlar işini bilen ve çok sevilen kızlar olduğu kesin

• herkes yapıyor herkes o yolda diye yolun doğru oldugu söylenmez sensin normal

0|0
    0|0
  • Gögüz nedir reis?

0|0
    0|0
  • Neden kızlar açık giyinmeyi tercih eder?

0|0
    0|0
    • insanlarin ne giydigi umrunda degil ama üstüne daha cok acilip bunu sosyal medyada paylasmasinna neden derim

• haklısın ama biz onları öyle seviyoruz

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi görüşü saygı duymak gerekli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben kapalı ve dogal güzelim dogru olan da bu bana gore bırakın sadece eşiniz görsün boyle kendinizi ifşa edip Ucuz ve sıradan göstermeye hic gerek yok seni seven senin mahrem yerlerini görmeden de sever

2|0
    0|0
  • Evet yazik ediyorlar kendilerine

1|0
    0|0
  • Tamam da kız kendi hesabında paylaşıyor abiler babalarda girip bakmasın madem. Herkesin namusu kendine bende inançlı bir insanım ama kendi gerçeklerimi insanlara dayatmıyorum. Burada nasılım diye ego tatmini yapanlardan hiç haz etmiyorum ama instagramda facede kendi takipçilerine orasını burasını gösterenlere lafım yok, aralarında bize bize bulaşmadan g*t kaldırma işlemelerini yapabilirler

0|0
    0|0
    • sosyal medya cok kücük bir yer bu tür paylasimlar hemen hemen herkes görebilir artik. bende öyleyim bence hersey dozunda ama artik bazilari bazi durumlari cidden abartmis sirf takipci sayisi cogalsin diye

• Tabi abartıldığını düşünüyorum elbette ama kimseden paylaşım özgürlüğünü elinden alamayacağımız (ve almamamız gerektiği) için çok takmamak lazım. Kendi dünyalarında eğlensinler. "Özgürlüğün" en güzel yanı da bu

• eglensinler tabiki ben kimsenin özgürlügüne tabiki karisamam. sadece anlamiyorum güzel olduklari icin bunu yapip kendini insan nasil ucuza düsürdüklerini sadece öyle sordum

• yollu bu yolluuuu 😆👍🏼 emin olan sergileme geregi duymaz aranmaya cikmis onlar...

1|0
    0|0
  • ya şöyle ki açık saçık foto paylaşan erkekler de var mesela takipçi inin onların ana babası abisi yok mu?

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır Banane Sanane Onane

0|0
    0|0
  • Herkes istediği tarz giyinebilir.

0|0
    0|0
    • benim sorumu anlamadigin ne kadarda belli sanki burda neden giyindin mi diyorum

• isteyen istediğini yapsın kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • evet bır sen asdfj

0|0
    0|0
    • :) iyi sen paylasmaya devam ozaman

• sanane hoslanmıyorsan bakmazsın

0|0
    0|0
  • Guzelim ama cok acik pozlar vermiyorum bence de dozajinda olmali dekolte ve zerafet

1|0
    0|0
Yükleniyor...