Birisinden hoşlandım ve herkes bana düşman oldu. Ne yapmalıyım?

Acayip hatalar yaptım onlardan kaçtığımı belli ettim kendimi ezdirdim onların arkadaşına bir kez kopya verdim falan. Gitmeden bana zarar vermeyecek bir intikam nasıl alabilirim? Egomu tatmin etmem gerek bu yanlarına mı kalacak? Aynada kendime bakıp konuşuyorum ellerim kasılıyor delirmek üzereyim. Arkadaşına iyi olmadığıma dair mesaj attım bir de kendimi iyice ezdirdim bu durumuma seviniyorlar. Sağlıklı olmam için o okuldan gitmem lazım ama onlara hadlerini bildirip egomu nasıl tatmin edebilirim?

Güncellemeler:
O kadar manyağım ki onlardan ayrı yerde yemek yiceğimi, ayrı servise bineceğimi söyledim. İntikam hoş değil bu konuda yalnızım ve ürkeğim biliyorum ama başka türlü nasıl düzelicem? Onları da sinirlendirecek bir şey lazım.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Seviyosan ne olursa olsun vazgeçme derim

0|0
    0|0
    • Bana acı veren birisini artık sevemem. Artık bir şey hissetmiyorum zaten ama arkadaşlarıyla konuşmak bana acı veriyor.

• Öncelikle onların açıklarını bir kenara yaz ve oradan bir strateji oluştur kendine

0|0
    0|0
    • Kızlardan birisi sevgilimi başka birisi için bırakırım diyor, bir de yalan yere yemin ediyor. Kaş göz ve dedikodu yapan insanlar ayrıca. Bunlar dışında çok bir şey bilmiyorum. Yalancı ve ikiyüzlü olduklarını biliyorum ama. Bunu nasıl kötüye kullanabilirim?

• İşin zormuş daha da yıpranma yalancılarla uğraşmak zordur. Yapabiliyorsan yalanlarını artaya çıkaracak birşeyler yapamaya çalış ama bu süreçte destek için yardımı olacak bir arkadaşını da ayarla. Kolay gelsin

• Napabilirim bilmiyorum yani kendimi başka türlü nasıl rezil ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...