Herkes tarz olma peşinde. Çalışayım da evime ekmek götüreyim diyen yok?

24 ay taksitle iPhone almalar, marka giymeye çalışmalar, Parliement en pahalı olduğu için onu içmeye çalışmalar falan... Bu çocuklara kimse "ulan dingil, daha babandan harçlık alıyorsun havan kime" demiyor mu?

Adam dersaneye yazılmış, kitaplara göz atması lazımken yer bildirimi yapan kızları ekliyor. Ne olacak bu işlerin sonu fikriniz var mı?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sanane? Benim öyle bir takıntım yok ama sinir oluyorum insanların isteklerine karışanlara.

0|0
    0|0
    • Benim kimseye karıştığım yok kardeşim, ortamıma girerse ezerim itin popona sokarım o kadar. Herkes keyfine baksın. Sadece toplumu eleştiriyorum, seni neresi rahatsız etti?

• Düzelir kardeşim sıkma canını.

Kızlar Ne Diyor 1

• Helal olsun :))

0|0
    0|0
    • Hiçbir şey üretmiyorlar, sadece gösteriş. Birgün gerçekten gösterişli ama içi dolu insanlarla karşılaştıkları zaman, ne kadar da dışı hoş ama içi boş bir insan olduğunu anlayıp bunalıma girecekler.

• Aynen katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Baba parası yemeye devam edecek sonra aklı başına gelince görecek ebesinin yer bildirimini

0|0
    0|0
  • Adamlık değil görüntü değer görüyor.😏

0|0
    0|0
    • Adamlık da görüyor kardeşim, sadece olgun insanlarla takılırsan adamlığın kıymet görür. Gösteriş budalası toy insanların arasında karakterin bir önemi yok.

• Olgundan kasıtın ney? Bayanlar diyorsan o iş yaş.

• Olgunluk yaşa bakmaz, tercihtir kardeşim. Karaktere önem veren çok kız var. İnşallah sana da denk gelir mutlu olursun.

• İyi dedin kardeşim çok haklısın

0|0
    0|0
  • "Ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün" sözü bu tarif ettiklerin için söylenmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...