Hadım yasası Türkiye gelse ?

Bence çocuk istismari, tecavuz vs gibi suçlara hadis + Hadım yasası getirilmeli ! Af ta çıksa, kacsa da, o delikte tikilsada birdaha o pislik duygularını hissedememeli. Yanlış mı düşünüyorum?

Güncellemeler:
Bence çocuk istismari, tecavuz vs gibi suçlara hapis + Hadım yasası getirilmeli ! Af ta çıksa, kacsa da, o delikte tikilsada birdaha o pislik duygularını hissedememeli. Yanlış mı düşünüyorum?

2|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Katılınıyor 👍👍Ama ince eleyip sık dokumak gerekir, bazı erkeklere iftira eden bayanlar da var çok iyi biliyorum. Böyle kişilere yapılırsa ( iftiraya uğrayanlara ) onlar için de bazı şeyler geri dönüşümsüz olur👍👍👍biraz düşünülesi bir konu. En iyisi insanların Gönül'lerine çocuk yaşlarda iyi bir terbiye verilmeli, her çocuk bakıcıya ya da sokağa itilmemeli, anne-baba çocuğuyla biraz daha verimli Zaman geçirmeli diye düşünüyorum. Daha faydalı olur gibime geliyor.

1|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum. Herşey ailede bitiyor. Çocuk yaşta ne kazandirilsa o.. geçen bir video izledim. 4 yaşında çocuk halasinin kızı nasıl küfürler ediyor ben bilmiyorum okadar. Ağzına vuruyor felan bana cevap verme deyip halasi da kahkaha ata ata video çekiyor. İnsanlık bitmiş ya. O çocuk buyuyecek o halasinin kızına belki de tecavüz edecek... biz nasıl bu hale geldik. 4 yaşında o çocuk nasıl küfür biliyor hayret ediorum

• Aynen katılıyorum. Maalesef böyle oluyor...

• Yeni gördüm az önce, EİG için teşekkürler 😊😊👍👍

Erkekler Ne Diyor 15

• Düşüncesi bile caydırıcı
    Ama sadece erkekler yapmıyor bu taciz işini kadınlar da yapıyor erkek çocuklarına
    Onları nasıl hadım edecez çuvaldızla mı dikecez

1|1
    0|0
  • Hadis ne içeriyor bilmiyorum ama hadım mantıklı.. Şöylede düşünmek lazım, bir çift birbirinden hoşlandı birbirini sevdi birbirine güvendi birlikte oldular fakat yaşları 17. Kızın babası bunu anladı çocuğu şikayet etti. Bu yasal olarak çocuğun tecavüzle yargılanması demek. Suçu etkilenmek mi? Sevmek mi? Düzenlemeler getirilerek yapılabilir yinede..

1|0
    0|0
    • Yanlış yazdım hapis olucakti. Buarada aynı olay lisede bir arkadaşım la sevgilisi arasında yaşandı. Kaçtılar kızın ailesi şikayetçi oldu çocuk hapis cezası aliyodu vs ama kız mahkemede ben istedim ve ben kaçırdım onu dediği için mahkeme düştü. Ne var ki biz Türk milleti herseyin altından kalkıyor. Duzenleme vs. Bizim gibi saf insanlara gelmeli☺

• Kız ailesini karşısına alma cesareti göstermiş.. Ya korkup ifade veremeseydi?

• Telafisi olmayan cezalar iyi değildir. Adamın çükünü koparttıktan sonra suçsuz olduğu anlaşılırsa ne olacak? İade-i itibar mı yapacak?

1|0
    0|0
  • Evet gelmeli. Kazakistan'a geçici hadım geldi çocuklara cinsellik uygulayanlara.

1|0
    0|0
  • Bu bence caydırıcı bir çözüm tecavüzün insan haklarına aykırı olması gibi hadımında olabilme ihtimali var ama..

1|0
    0|0
  • aynen.

1|0
    0|0
  • Kimyasal hadim olabilir hapis suresince ve/veya sonrasi icin.

1|0
    0|0
  • Evet yanlış düşünüyorsun. Ben direk işkence sonucu ölmesini isterdim.

0|0
    0|0
    • Onu içerde ölmekten beter ederler zaten ama bence herseyin bir bedeli olmalı ve ahirete kalmamali. Orada zaten cezalandirilmiycakmi?

• Bilmem ben inanmıyorum oralara. Bence benim yöntemlerim ile ona harika bir gün yaşatabilirim her dakikasını iliklerinde hissedeceği.

• 😈😈😈😈😈😈

• Dogru diyosun gelsin

1|0
    0|0
  • Vakıftakilerin tümü gider.

1|0
    0|0
  • Çok doğru düşünüyorsun

1|0
    0|0
  • Bence hadım değil idam cezası gelmeli öyle şeref yoksunları için

0|0
    0|0
    • Ölüm mükafat geliyor bana. Bazı şeylerin cezasını diğer tarafa bırakmamak gerekmezmi

• Öldürme den önce yapabilecek çok şey var ama.
      İdam dedim diye direk ölmeyecek

• Tamam dir o halde 😉

• Aslında burada dikkat edilmeyen bir ayrıntı var... Öğretmenini herhangi bir nedenle sevmeyen bir öğrenci, gündemdeki haberler nedeni ile bana taciz etti şeklinde açıklama yapabilir m?

0|0
    0|0
    • Yapabilir tabiki ama bedelini de öder

• Bu akıl mı sizce? Bence haya sizlik. Büyük günah iftira herkes yapmaz

• bir lise öğrencisinin yapamayacağını düşünmek te büyük saflık olur... özellikle sizin yazdığınız gibi hayasız onursuz biri ise..

• Kadınların şeylerini diksek olmazmı)))

0|1
    0|0
  • hadımı anladık da hadis ne alaka ?

0|0
    0|0
    • Guncelledim hapis olucakti ama T9 işte. Soryy

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynen keseceksin kökünden ondan sonra sal gitsin zaten erkekliği gittiğinden bir isi te göremez

2|0
    0|0
  • Gelmeli hatta ben de hadım edebilirim.

1|1
    0|0
  • Keşke gelse. Ama nerdee..

1|0
    0|0
  • gelmeli! toksa tacizlerin önüne geçilmez.

1|0
    0|0
  • Bencede gelmeli

1|0
    0|0
  • Tecavüzcüler direk hadım edilsin kesin net

1|0
    0|0
  • getirlisin gebertisinler bunlar

1|0
    0|0
  • Katılıyorum.
    Ama hadım edildikten sonra sanki ameliyat olamayacaklar mı, yeniden yaptıramayacaklar mı?

1|0
    0|0
Yükleniyor...