ŞİDDET GÖRÜYORUM! YARDIM EDİN?

bir kızım. Annemden sürekli hem fiziksel hem psikolojik şiddet görüyorum. Derslerime çalışmam izin vermiyor. Bütün ev işlerini bana yaptırıyor. O*ospulukla suçluyor. Elini ağzıma sokuyor. Lütfen yardım edin! Dün gece 12de uyandırıp, ıslak saçımla çamaşır serdirdi o soğukta. Kaçmak istiyorum. Ancak geceleri çok büyük sıkıntılar olacak. Acaba polisemi gitsem diyorum ancak çocuk esirgeme kurumunda da kötü olaylar yaşarsam diye korkuyorum. Lütfen fikir verin!

0|1
7|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yaşını az önce gördüm.
    Daha küçüksün ama durum gerçekten bahsettiğin kadar kötüyse kesinlikle polise gitmelisin ve sana yardımcı olacak bir sürü yer var.
    Annenin sorunları var gibi görünüyor ondan uzaklaşmalısın.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ağlamak yerine intikam al ve öldür o anneni.

0|0
    0|0
  • Güvenebileceğin birileri yok mu tanıdık aileden falan?
    ya da samimi birisi diyeceğim ama yanlız bir bayan olarak buzamanda kimseyede güven olmas..

1|0
    0|0
  • Kendine sahip olursan yurtta kötülük görmezsin zaten yaştan dolayı yurda gidemezsin anca sığınma evlerinde devlet himayesinde kalırsın

0|0
    0|0
    • Yasini nerden biliyorsun? Cocuk esirgeme kurumu demis belliki kucuk burda diyemiyor @Akbaba06

• @Happy6161 biz orada yazan yaşa göre yorum yapıyoruz.
      Yorumumda bir kötülük olduğunu düşünmüyorum. Neden bu tepki gösterme gereği duydun
      Ya da sitede o kadar gereksiz şey yazan varken neden bana b*k atma çabasına girdin?
      Belden aşağı muhabbet yapmadık diye mi

• Sen ne sacmaliyosun? Ben tepki gostermedim sadece oylesine deme geregi duydum nekadar abarttin

• baban yanında mı?

0|0
    0|0
  • @yapmabeaaa :S

0|0
    0|0
  • asla özgürlüğünden ödün vermemelisin. sen de artık bir bireysin ve kendi kararlarını kendin verebilirsin. baban bu konuda hiçbir şey yapmıyor mu? annen çok düşüncesizce davranıyor ve ahlaksızca. lütfen bir polise git

0|0
    0|0
    • babam bu konuyu bilmiyor. Bilsede inanmaz çünkü evdeki herkesin beynini yıkadı. başkalarının yanında gülüyor felan ama başkası başka tarafa bakınca evde göreceksin işareti yapıyor

• @Serend babanın sana inanacağını düşünüyorum bence böyle bir şeye ömür boyu susup oturamazsın. babanla konuş

• Ya da video çek kanıtla bence annenin acilen psikiyatrist tarafından tedavi edilmesi lazım

• Sanırım annenle baban boşandı normalde baban izin vermemesi lazım annen öz annen mi acaba yaşınız kaç?

0|0
    0|0
  • tamam şimdi olmuş :) annen öz değil mi? Bu konuda sana yardımcı olacak birçok devlet kurumu var.

0|0
    0|0
    • Evet öz annem. Ama görüyoruz bir çok dernekte kurumda cinsel istismarlar var :(

• Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • git polise. merak etme öyle berbat bir yer değildir çocuk esirgeme kurumu

0|0
    0|0
  • mücadele ver

0|0
    0|0
  • yaşın kaç senin?

0|0
    0|0
  • Napalım

0|0
    0|0
  • Yalanın batmasın )))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir annenin evladına böyle davranmamasi gerekir üzüldüm acikcasi bence bir yakin olduğun akrabagn veya arkadasin varsa git konuş dertles kalbinin sesini dinle Allaha dua et Allah yardim edicidir umarim bu durum düzelir.

0|0
    0|0
  • Güvendiğin biri varsa ona anlat ve babanla konuş herkese kanıt topla video çek bu böyle olmaz Hakkı'nı savun

0|0
    0|0
  • Babanla konus ya da sana yardim edecekler biriyle konus o da olmadi evden kac

0|0
    0|0
  • Sen hiçbirşey yapmadığına emin misin? Hiçbir anne baba sebepsiz yere evladına vurmaz, kıyamaz

0|0
    0|0
  • Polise git, sonra da çocuk esirgeme kurumuna gönderirler büyük ihtimalle daha mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Yavrucum öyle bir annenin yanında kalınmaz sen bence polise başvur annenin bence sağlık sıkıntılar i var.

0|1
    0|0
    • korkuyorum eğer gideceğim yerdede bu tarz şeyler olursa diye

Yükleniyor...