Hadi Tahmin Edin Bakalım?

Sizce sevgilim var mı? ya da nasıl bir karakterdeyim? veya aklınızdaki başka şeyler :) tanışıp eglenelim :)

0|0
3|32

En İyi Erkek Görüşü

• Olsa bu kadar arayış içinde olmazdin heralde. Yok eğer varda boyleysen sevgilin isteklerini tam karsilamiyor ya da karsilayacagina inanmiyorsun. Kafa kizsin seninle her şey konuşulur bir erkeğin senden bisey gizlemeye ihtiyaç duyacağını zannetmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Profilinde bekar yazıyor dürüst biriysen bekarsındır. Bekar değilsen yalancısındır ya da üşengeçsindir ya da unutkansındır arada.

Bildim mi?

0|0
    0|0
    • :)) bu kadar tahmin olmaz ama evli olmadıgın sürece bekar değil miyiz? sevgilimiz varsa da bekarız yoksa da

• Orada evli olmak vs yazmıyor. İlişki durumu yazıyor. Haa sen diyorsan ki ileride sevgilime biz ilişkide değiliz derim, orasını bilemem :D

• Sevgilin yok

1|0
    0|0
  • Sevgilin yok bence

1|0
    0|0
  • Sevgiliniz yok, karakteriniz oldukça iyi. Duygusal olabilirsiniz. Boyunuz 165-170 arası.

0|0
    0|0
  • Onu bilmem ama ergen olduğun kesin

0|0
    0|0
  • sevgilin yok, tatlı sert mizacın var, neşeli eğlencelisin ha bide prensib sahibisin :)

1|0
    0|0
  • Sevdiğin var...😇

0|0
    0|0
  • Bu tiple sevgilin yoktur da iyi birine benziyon ☺

1|0
    0|0
  • Bizene senden

0|0
    0|0
  • evlisin. kastomonulusun. 2 çocuğun var. ikisi de kız. kocan kasap. 3 buçuk yıldır birliktesiniz

0|0
    0|0
  • Bence sevgilin yok :D
    bence birazdan bana mesaj atıcaksın :P :D

0|0
    0|0
  • sevgilin yok, iyi bir karakterin var ama safsın her kız gibi, resimde fake olabilir başkada yok :D

0|0
    0|0
  • bence aradığını bulamıyorsun, yalnızsın ve sıkılıyorsun bu yüzden tanışmak istiyorsun ve ben bruadayım.

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • manitanız var ama yok gıbı davranıyon yahut manıtan yok arayıs ıcındesın karakterını bılemem ama sıcak kanlısınız gıbı

0|0
    0|0
  • Sevgilin yok balık burcusun aşk konusunda çok çektin saçlarını sağdan mı soldan mı taramakta kararsızsın boyun şikayetçisin sarışın seversin

0|0
    0|0
  • Sevgilin yok. Olsa aranmazdın zaten

1|0
    0|0
  • vardır bu tiple yoksa Allah nasıl belenı vermiş bilemem :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • hala var mı yok mu ögrenebilmiş degiliz :D

0|0
    0|0
  • sevgilin yok içine kapanık gibisin :)

0|0
    0|0
  • Iyisin iyi hic kendini kasma 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Sevgilin yok sinirli birisin cankn cok sıkılıyor benim gibi

0|0
    0|0
  • Bence sevgilin var ya da yok karakter olarak eğlencelisin

0|0
    0|0
  • Öyle bir yeteneğim yok ancak canın sıkılmış gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • Bekar sin ama sevgilin olmasın bende ankaradayim bekarim saglikciyim konuşup tanisalim 😆😆

0|0
    0|0
  • sevgilin yoktur %100 iddasına girebilirim

0|0
    0|0
  • bence bir dul bakışı baktığın için dulsun. ayrıca şovenist bir karekter seziyorum gözlerinde :)

0|0
    0|0
  • fucbodynin var gibi

0|0
    0|0
  • Evet var, fizik olarak boyun 1.60 kilon 45/50 arasi, karakterin inantci ve kirilgan bildim mi? :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevgilin yok ama birini istiyorsun. 😄

2|1
    0|0
  • Yok 😅😅😅

1|0
    0|0
  • Hehh en sevdigim😄 sevgilin yok, yay burcu olabilirsin belki, eglenceli neselisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...