SİZCE NEDEN BEN?

Arkadaşlar yolda yürürken olsun, okulda, sınıfta, sürekli insanlar beni güzel-çirkin şeklinde yorumluyor. Bazıları duymadığımı sanıyor bazıları yüzüme diyor. Son 2-3 senedir çok fazla oluyor artık bıktım. Ben yanlış anlıyorum diye düşünmeye çalışıyorum ama nafile bildiğin dedikleri kişi benim işte.

Mesela:Yolda normal gidiyorum karşıdan bir erkek grubu geliyor yanımdan geçerken veya onların yanından geçtiğimde direk biri güzel kız diyor diğeri genelde'' ıyyy'' şeklinde yaparak veya''neresi güzel'' diyor. Veya direk yüzüme karşı yanımda benden tipsiz bir kız durduğu halde ''ne kadar tipsizsin' (bunu diyende * benzese neyse) diyor. Sınıf arkadaşlarım bile çirkin diyor. Ya neden ben benden tipsiz dolu insan var neden onlara denmiyorda hep ben ben ! Ben karşımdakini beğenmesem yüzüne neden diyeyim ki? Mesela bir erkeğin yanından geçtiğimde kızın tipe bak diyor.(Yazamadığım daha bir sürü olay daha var)

Ama bunun haricinde bir çok güzelsin diyen insanlarda var. Mesala konuşurken olsun. Yolda giderken olsun. Güzel laflarınıda duyuyorum. Akrabalarımın bir çoğuda böyle der. Tamam güzellik göreceli diyeceksiniz. İyide beni niye bunlar yorumluyor bana ne güzel-densin nede çirkin-densin istemiyorum. Sürekli neden ben bu durumu yaşamak zorundayım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendini beyeniyor musun?
    Cevabın evet ise
    Sen kimseye bakma onlar anca konuşur güzel kız arayanların nefsi başka olur
    kötü kız arayanların gönlü bir başka olur :) (umarım anlarsın)
    Cevabın Hayır ise
    Sen Kişilinle kendine bak millet istedini desin çirkin kötü iğrenç sen kendi içine bak ben mesela benim teklifimi hiç bir kız onaylamaz oysaki benden çok iyi bir arkadaş olur kötü olsa bile herkezin espirilerine gülerim bana sınıftaki kızlar diyer kızlara "bundan arkadaş olmaz" derler oysaki yoktur kimseye taciz tecavüz ettim sadece arkadaş olurum ben artık ümidi kestim aşkdan :) ama şunu asla UNUTMA "Sen belki o yolda gördün veya sınıfta okulda gördüklerinle yaşamıcan hayatın boyunca hep kendinle durcan evlenmesen bile kendinle ev bakacan kendinle yemek yiyip kendinle oynican hayatan bir tek sen kendine saygı duyucan belki bu hayatta insanlar gelip geçici sen hep kendinle kalıcan" ben bunu aklımın bir ucuna yazdım bence sende yazmalısın :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu fikirlerinle bile bence gayet guzelsin sen :) (elalemin ne dedigine asla takilma )

0|0
    0|0
  • Kıskançlık olabilir

0|0
    0|0
  • "Akrabalarımın bir çoğuda böyle der."Zaten hep ogle derler demekki sende fizik olarak goze hos gelmeyen birseyler var neden bu kadar kisi boyle desinki veya gercekten cok cirkinsin ama yapacak birsey yok haayt bu.

0|0
    0|0
    • İyide bunu tek akrabalarım demiyor. Nerenle okuyon

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...