Kıza bakmak sapıklık mı?

Kim'imiz okula gider'ken kimimiz ise yolda yürürken kızlara bakıyordur elbet ama ben bakınca nedense okulda sapıklaşıyor? benim bir kız arkadaşım vardı (Knk vb.) benle gezerken erkek gördünde hep şunu sölerdi:
"ooo knk baksana taş gibi erkek demi?"
Derdi bende bişi demezdim ama ben bir kıza baksam
"Knk şu kız çok taş gibi değil mi?"
Desem bana hep bunu söler
"Sapık mısın?"
Ben demedimki kız güzel kıvırtıyor çok güzel fizikli veya çok güzel kalçaları var
sadece güzel değilmi dedim yav bunda ne var anlamıyorum?
hayır yani ben demi bişi var yoksa kızda mı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Harama bakarsan helalini göz değer...
    diyim, bu sözden ne çıkarırsan artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kiz kiskanc 😂

0|1
    0|0
    • nasıl yani kıskanç?

• ben ona seni seviyorum dedimde bana "Sevgi bir süre sonra biter ve herşey son bulur birda o 2 kişi konuşmaz ben seni kaybetmek istemiyorum ve ben seni seversem sadece seninle oynamış olurum" demişti

• Sapıklık değil tabiki ama bakmaktan bakmaya fark var

0|1
    0|0
    • Ben sadece gözlerinin içine bakarım yani göz göze gelmek gibi bişi ama onun bir anlamı olur yani "Tanışalım mı?" ÖRN

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakmanın kademesi veya tatliligi vardir, bir tatlı kesisme bakma var birde abaza gibi bakmak var.

0|0
    0|0
    • Ben sadece gözlerinin içine bakarım yani göz göze gelmek gibi bişi ama onun bir anlamı olur yani "Tanışalım mı?" ÖRN

• kızlar öyledir kanks ama belkide o kanka dediğin kız senden hoşlanıyor olabilir seni kıskandırmak için öyle diyo olabilir kanks

0|0
    0|0
    • ben ona seni seviyorum dedimde bana "Sevgi bir süre sonra biter ve herşey son bulur birda o 2 kişi konuşmaz ben seni kaybetmek istemiyorum ve ben seni seversem sadece seninle oynamış olurum" demişti

• Kızlar öyledir kanks sen bakma
      bana neler deyipte gittiğimde arkamdan ağlayanlar oldu

• Kızda sorun var

0|0
    0|0
Yükleniyor...