Kapat

yok mu bize askerlık anısı anlatacak babayiğit?

dökülün arkadaslar ben şahsen askerlık anısı dinlemeye bayılırım :) normal olmadıgımı bılıyorum soze dokmeye gerek yok :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• her halde dört ciltlik bir seri olur.. Arazide iken bir gece akılsız erin biri benzin bidonu boşmu diye salalyıp vuracağı yerde kibrit çakıp içine bakmak istemiş.. Tabi bidonun ağzından çıkan benzin buharı alev almış.. Bir kıyamet bağırışlar.. Koştum gittim su döken kum atan ve kimse yanına yanaşamıyor. Hemen bir bez alıp yanına gittim bezi ağzına kapatıverdim.. her kes kaçıştı biraz sonra söndü tabi oksijensiz kalınca.. KOmutan yuh ulan dedi sen ne buz gibi herifsin hiç mi korkmuyorsun ya patlasa dedi.. Benzinin en büyük özelliği bol oksijene ihtiyaç olması demek kimse ona öğretmemişti.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben anlatayım üsteğmenim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir gun operasyona giderken helikopterden helikoptere atliyorum yanlis anlasilmasin uzerimde de biksi var sonra...

1|0
    0|0
  • valla benim hiç bir şeyim normal oladığı gibi askerliğimde normal değildi onun için anlatacak pek bişey yok

1|0
    0|0
  • Var olmazmı var tabiki 😜

1|0
    0|0
  • şırnak sınırda yaptım, allahım hatırlamak istemiyorum :) anlatsam inanmazsın

1|0
    0|0
  • Ust devrelerimden tabiri pic dede oluyo tepemin tasini attirdi bende dovdum.
    Aksam mesaiden sonra yaklasik 30 mt koridorun fayans aralarini tel firca ile fircalamistim :)
    Sonra intikamim fena olmstu :)

1|0
    0|0
  • ıyy nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Ciddenmi

1|0
    0|0
  • hangisini anlatim bitmiyor askerlik anıları :D

1|0
    0|0
  • Oo olmazmı :-D

1|0
    0|0
  • bir gün yine tümgeneralin odasına vurdum tekmeyi girdim...

0|0
    0|0
  • bankoya yaklaştım sıramı aldım 18bin tl verdim. gişeci teşekkür etti evime gittim. Meclisinde pkk barındıran ülkenin askerliğini yapmam.

0|0
    0|0
    • ben askerlık anısı sordum sıyaset yapın demedım.

• onla onun ne alakası var

• Ama oy vermeye gelince PKK yı büyüten AKP ye oy verirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...