İmamoğlu atesit kızı evliliği.. olaylı bir tanışma gününden kaçma yolları nelerdir?

Peder bey eskiden aşırı dinci idi. şu an inanmıyor. Ablacigim tanışma öncesi tesettüre girdi. Peder bey tepkili kendi istegiyle yapmadığını dusundugunden. Adamın dilinin ayarida yok. Çok gergin bir ortam olacak ve zoraki orda bulunmak durumundayim. Ne desem de kacsam fikir verin ya? Bana takik zaten gözüne görünmüyorum elimden geldiğince. Bana sinir yapip misafirlere ters bir şey söylemesin rezil olmayalim istiyorum.

Hasta mi olayım isim mi çıksın ne yapayım?

Güncellemeler:
Neyse ki kısa sürdü Peder bey kızı vermedi :P

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet hasta ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Oradan kaç bence olabildiğince :)

2|0
    0|0
  • gir içeri beş dk sonra arkadaşın tlf çaldırsın acil bir durum de ve uzaklaş ordan en mantıklısı bu :D

1|0
    0|0
  • Seni de bir baska imam oglu istemeye gelsin baban kalpten gider herkes mutlu
    Tek tas kac karat olsun?

1|0
    0|0
  • kaçacak yerin yok teslim ol

1|0
    0|0
  • İntihar et

0|0
    0|0
  • Yurt dışına kaç 😀

1|0
    0|0
  • Babandan kaçmak değil.
    Ablana destek olmak için orada bulunmak zorundasın.

1|0
    0|0
  • ölme numarası yap

1|0
    0|0
  • Kanka zaten öyle bir evlilik çok sağlıklı olmazki 😀

1|0
    0|0
    • Hanimefendiler kapandilar. Hemen teslim oldu yani

• Aynini bizim pederde yaptı zamanında. Annem yeter dedi dayanamadı. Akraba evliliği olduğu için ses edememiş canım ya :(

• ya bu ülkenin varya ben ta... gerçekten savaş çıksın istiyorum artık taş taş üstünde kalmasın ya öyle istiyorumki ölüm kaderimde varsa zaten ölürüm artık hiç bişey umrumda değil

• dur durduğun yerde,

1|0
    0|0
  • :))))) kaçarı yok ordasın mecburrr

0|0
    0|0
  • kezzap iç

0|0
    0|0
  • A**DETİM DE

0|0
    0|0
  • orada ol. tiyatroyu izle.

1|0
    0|0
    • Ya merak etmiyor değilim ama babacık cidden bana kızgın. Deliriyor ve onlara yansitsin istemiyorum. Rezil etmesin bizi ya :S

• olaya rezil olmak olarak bakma. olan herneyse sen olsan da olmasan da olacak. sadece izleyici olacaksın. zaten duruma müdahil olamazsın.

• Benden gerçekten nefret ediyor. Evde saklambac oynuyoruz. Beni görünce birşeyleri sert sert alıyor koyuyorkapilari çarpıyor olduğum odadan çıkıyor tek kelime konuşmuyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...