Sizce, insanlığın bunca bilgi birikimi ve medeniyet tecrübesi ile varacağı nokta ne olur?

Düşünceleriniz nedir arkadaşlar? Kendi fikrinizi de yazabilirsiniz?

• Kesinlikle daha iyi olacak. Ümidimi kaybetmedim.
    27% (21)25% (11)26% (32)Oy Ver
  • Çok daha kötü olacak. Zor günler bizi bekliyor.
    45% (35)41% (18)44% (53)Oy Ver
  • Her şey olacağına varır.
    28% (21)34% (15)30% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Durum; büyük bir çoğunluk ümitsiz ve karamsar. Bu iyi değil.

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• dünya çok kötü bir yer oldu... bu hayata bir çocuk vermek istemiyorum

0|1
    0|0
  • Medeniyet mi o da ne?

0|1
    0|0
  • Artık herkes üniversite bitiriyor. Herkes tahsilli. Sen medeniyeti görebiliyor musun?

0|0
    0|0
    • Çok da karamsar olmamak lazım.

• Yinede giderek daha iyi bir toplum haline gelmek yerine kötüye gidiyor gibi. Biz iyi olalım yeter :)

• Katılıyorum. Herkes evinin önünü süpürse güzelleşecek. Mecazen ☺

• Zor hatta çok zor günler bizi bekliyor.

0|1
    0|0
  • Sonu kıyamet ne olursa olsun😉

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kendi başını yer nolacaak

0|1
    0|0
  • gerçek insanlık ilk çağlardaydı. cinselliği üremek için yaparlardı. meme popo gören sapıtmazdı. herkes doğaldı saftı huzur vardı.

0|1
    0|0
  • İnsanlık medenileşmiyo sadece kendi g+tünü kurtarmaya çalışıyo. Dünyanın bir tarafı mutlu yaşarken bir tarafında hergün masum çocuklar ölüyo hani medeniyet. Medeni olsalardı savaş çıkarmazlardı

0|1
    0|0
  • Olacağına varır :S

0|1
    0|0
  • hidrojen bombası atarlar birbirlerine yok olurlar ya da sabır gösterirler huzur bulurlar

0|1
    0|0
  • Kendimizide, insanlığıda, doğayıda, hayvanlarıda, dünyayıda kendi ellerimizle felakete sürüklüyoruz. Kendi yok oluşumuzu hazırlıyoruz.

0|1
    0|0
  • Her şeyin bir sınırı var. Belli bir noktadan sonra her şey başladığı noktaya gelebilir veya tepe değerine ulaşıp orada kalabilir.

0|1
    0|0
  • Insan allahi bile kötüye kulkandi
    Hic bir isi iyiye kullandigini görmedim

0|1
    0|0
  • Hala ormanda yaşıyoruz. Sadece olanaklar değişti. Orman kanunları devam ediyor.

0|1
    0|0
    • Kısmen haklı olduğunu düşünüyorum. Her şeye rağmen güzelliklerin ve vicdanın da olduğuna inanıyorum.

• Eskiler daha vicdanlıydı. Şimdi tepede olma isteği her şeyi ve her değeri ayaklar altına alıyor ve böylece yükseldiğini sanıyor. Aşağı baksak yani tarihe baksak ne olduğunu göreceğiz de gökyüzünün ışıltısı bizi esir almış durumda.

• Türkiyeyi baz alırsak durum içler acısı

0|1
    0|0
  • her şey olacağına varır

0|1
    0|0
  • Nasıl kullanılacağına bağlı.

0|0
    0|0
  • Mezar

0|0
    0|0