Erkeklerle buluşmalarda hangi konu konuşmalıyım?

Ben aslında çok konuşan ve bazen birazda geveze bir insanım. Ama konu erkeklere gelince (okul arkadaşlarda buna dahil) nedense hiç konuşacak konu bulamıyorum. Sürekli böyle garip sessizlik giriyor araya. Ve bunu fark ettiğimden beri artık normal arkadaşlarla konuştuğumda bile konu bulamıyorum. Çok garip bir duruma düştüm.
Tüm yardımcı olan cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum 😊

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• ayni sorunu bende cok yasiyorum ama ne kadar cok konusursan o kadar cok acilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İlk kelimeye istinaden yazıyorum erkekler çok konuşman bayanı sevmezler.
    Kaldı ki suspus olanı da makbul değil.
    Haliyle kendin ol, konuş ama ortak noktalar üzerinden konuş. yaz geldi gelecek tatillerden bahset, hobilerden bahset, alışveriş ve teknolojiden bahset. hele araba konularına bayılırız. ve olmazsa olmazımız futbol.. hangi takım olursa olsun mutlaka erkek arkadaşın için maça gitme hevesinde ol.

0|0
    0|0
    • Maça gitmeyi severim ama itiraf etmem lazım benim futboldan çok anladığım yok. Yani Can'la başla giderim maça küçüklüğümden beri babamla gidiyorum. Ama çok anlamıyorum (ofsayt, fln)

• Ne güzel ışte takıldığın çocuga sor öğretisin, beraber spor yapın aslında şöyle bir düşündüğün de ortak noktanızın çok olduğunu göreceksin.

• Cinsel yasam 've fanteziler

0|0
    0|0
  • muhabbet muhabbeti açıyor...
    belli bir konu yok...
    merhaba diyince muhabbet dallanıp budaklanıyor...

0|0
    0|0
  • Rahat ol istediğini konuş

0|0
    0|0
  • Herhangi bir konu olabilir sacma kiz muhabbetleri ve dedikodu disinda.

0|0
    0|0
  • 26 yaşında bunu mu soruyorsun yani

0|0
    0|0
    • Niye 26la herşeyi bilmek zorundamıyım? öyle bir mecburiyet mi var?

• değil ama demek ki erkeklerden çok uzak bir yaşam sürmüşsün bu güne kadar sonradan erkeklerle temas kurmaya başlamışsın onu demek istedim.

• herşey konuşma adın cıkar ilerde erkkeler sürekli dedikodu ediyorlar oo dönersin

0|0
    0|0
  • bu konu da garip gerçekten ne diyecek bende bilemiyorum şu an sorry :-)

0|0
    0|0
  • öyle olabiliyor :D :D

0|0
    0|0
  • Icinden ne geliyorsa ondan konus erkekleri hosuna bu gider. Konulardan kacinma

0|0
    0|0
  • birsürü konu konuş sen

0|0
    0|0
  • seninleyken konuşmam ki sadece gözlerinin içine bakarım, sürekli öpmek isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• KS den bahsedin

0|0
    0|0
  • Evlilik

0|0
    0|0
Yükleniyor...