Abimden kurtuluş yok mu?

Küçük kardeşim ağlıyordu dışardan gelmiş bacağında karınca görmüş diye korkmuş. 8 yasında.
Cocugu azarladı hemen bu cocuk salak nelere ağlıyor hakaret ediyor. özgüveni kırıldı :D

Benide sürekli bakkala sağa sola gönderiyor. yaşım 18. o ise 25
odamı temizle falan diyor. yapmayınca birde evin kızı olacaksın lafları ediyor

babam ise onu destekliyor hep. köle gibi kullanmaya calısıyor beni. ne ypmak lazım?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay kiyamam kardesine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kaç evden ya

0|0
    0|0
  • Şimdi sizi de çok boş bırakınca evde tembelleşim dışarılara çok kayıyor gözünüz. Abin varsa yapacak bir şey yok. Abiler haklıdır :)

0|0
    0|0
  • Tipik aile manzarası evlenince anlarlar değerini.

0|0
    0|0
  • Evin temizlik işleri eğer bir rahatsızlığınız yoksa evin hanımlarından sorulur. Bakkala seni yollaması ise yanlış bir tutum. Belli ki hem sorumsuz hem de akılsız. Sen babanı yanına çekemiyorsan huyuna gitmeye çalış en azından küçük kardeşin için.

0|0
    0|0
  • Yok bence

0|0
    0|0
  • 25 yaşındaysa haklı :D Allahım banada böyle bir kardeş verseydin nolurdu bir tanecik bari kardeşim olaydı şimdi kıskanmamak elde değil.

0|0
    0|0
  • kölelik değil o abine hizmet ediceksin tabiki neden etmeyesin?

0|0
    0|0
  • Oyle abinin agzina...

0|0
    0|0
  • yapacakısn uleenn

0|0
    0|0
  • soru yanlış olmuş. Abin haklı

0|0
    0|0
  • fare zehiri bire bir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ses yapmadan abinin odasını temizle havalandır olması gereken bu.. bakkal işi kim müsaitse o gider ama abin evde ve müsait ise ona yakışır bakkal işi 8 yaşında karıncadan korkmakta doğrusu özgüven aşılayın çocuga bağırıp ters yapmakla olmazz.

0|0
    0|0
  • Evlendirip kurtulun ondan :D

0|0
    0|0
  • Çok şanslıyım evin en büyüğü benim bir tek erkek kardeş var sadece ikimiz ve ev işi yapmıyorum

0|0
    0|0
  • ağzın et şahsen benim küçük kardeşim de öyle yapıyor yapmıyorum babamda öyle sende dediki bakkal sen git evin erkeği sen değil misin de bakkal sen nasıl gitmiyorsan bende yapmıyorum de

0|0
    0|0
  • Evlendi ben kurtuldum benimkidr öyleydi

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...