Erkekler, tacize uğrayan bir kadın gördüğünüzde ne yaparsınız?

Hani tacize uğradığımızı anlatınca erkekler "bağırın, sessiz kalmayın, ben denk gelsem döverim, hastanelik ederim" diyorlar ya, onlar yalan kızlar. Bilin istedim. Siz ne düşünüyosunuz erkekler? Kaçınız bunu yapabilir?
Ben 17 yaşımda tacize uğradığımda çok kalabalık bir yerde tacizciye saldırdım. Bağırdım, küfrettim, yumrukladım. İnsanlar etrafımızda toplandı. Otobüsler durdu kimse bişey yapmadı. Bunu da buraya yazmak istedim.

1|0
7|38

En İyi Erkek Görüşü

• şartlara bağlı bir kız beni taciz etti diye bağırdı diye kimseyi dövmem. siz kızlar bazen çoğu şeyi abartabiliyor ya da yanlış yorumlayabiliyorsunuz.

adamın tepkisine, olayı görüp görmeme bağlı bir durum bu.

adamın söyledikleri daha inandırıcı geliyorsa bir şey yapmam doğal olarak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu zamanda tacize uğramayan kadın kız mı kaldı. Aksine adamın biri dokunduğunu görseler yandaş olur bazıları. Allah korusun bizleri onlardan. Sırf bu yüzden tek başıma hiç bir arabaya binmiyorum gerekirse yürüyorum uzakta olsa hep kalabalık yerlerde oluyorum genelde. Yalnız başıma değil yanımda birileriyle çıkıyorum. Artık öyle bir zamana geldikki yanında sevgilisi olan kızları bile taciz eder oldular. Bizim oramıza buramıza dokununca ne oluyo. Değişen tek şey bizim psikolojimiz. Bide tecavüz var işin içinde oda olursa. Kız kesin yolluydu neymiş kuyruk sallamışız erkek haklıymış biz suçluymuşuz. Bizim giden namusumuz ne olucak. Sonrada evlenince bakire iste. O zaman sahip çıkıcaklar. Adam akıllı durucaklar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Kadını taciz edeni patakladım geçen gün yine olsa yine yaparım.

4|1
    0|0
  • olayı gözümle görmeden tepki veremem, kızın kuruntusu da olabilir. iki tarafı da tanımıyoruz sonuçta

0|1
    0|0
  • olayın etkisinden şok olmuşlardır sen yinede genelleme yapma ben orda olsaydım sorgusuz üstüne atlardım

0|0
    0|0
  • Fazla olmadi 6 ay once taciz eden birini yol ortasinda bogazina yapistim suclu ben oldum kizlarda gulerek gitti benim heralde onlara yazildigimi dusundu boyle gereksiz bir toplumuz iste az kalsin karakolluk oluyordum sahitlik yapacak kisi kendini savuncak kisi coktan gitmisti

0|1
    0|0
  • hicbise yapmam ohh taciz olsun banane

0|0
    0|0
  • İnsanlarımız her gün değişiyor o yapılan yarın kardeşlerine de olacağından haberleri yok demekki inan öyle bir durumda o pisliği yapanın ağzını yüzünü dümdüz ederdim

0|0
    0|0
  • Taciz edene tecavüz ederim

1|0
    0|0
  • Sanırım uyaririm.
    Polisi ararim.
    ya da tecavüz boyutuna girerse.
    Kafasına sikarim.
    Beni türk erkekleri ile karsilastirmayin.

1|0
    0|0
  • benim hayallerim ve geleceğim var kendimi tehlikeye atmam hiç bir zaman ama polis olucam o zaman görevimi yaparrım kurtarırım kim yardıma muhtaçsa yanlış anlaşılmasın.

0|1
    0|0
  • etraftakiler görmemiş, sen kendini kurtarmışsın, en doğrusunu yapmışsın tabiki
    sana karşı koydu mu, eğer karşı saldırıda bulunduğunda müdahale eden çıktı mı

0|0
    0|0
    • Karşı koymadı. Öyle bir müdahale de olmadı. Erkekler orda burda döverim asarım keserim demese benim de böyle bir beklentim olmazdı doğrusu. Yine de tepki vericek gücü buldum kendimde

• Her türlü linç edilir. Nasıl bir yerde tacize uğradıysan ya korkaklarmış ya da izleyen tayfaya denk gelmişsin.

0|0
    0|0
  • Bana denk gelse bacağına saplarım. Çok da denk geldim sapık dövenlere. Senin bulunduğun ortam biraz tırsakmış...

0|0
    0|0
  • Inan ben yaparım merak etme 2 kız kuzenim var başlarına gelmesini istemediğim için seni de onların yerine koyarım her kız için geçerli bu

0|0
    0|0
  • Polisi ararim.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle İstanbul'dur orası ya da İzmir vs buralarda yolun ortasında ölü yatsan kimse dönüp bakmıyor coğrafi farklılık gösteriyor bu durum

0|0
    0|0
  • Adamı döverim döverim sonra kaldıgımız yerden ben devam ederim :) :)

0|0
    0|0
  • Taciz edene tecavüz ederim. Net !

0|1
    0|0
  • Oyle diyen erkekler zaten hava atma pesinde

0|0
    0|0
  • Önce olayı anlamak lazım. Öyle durumlar oluyor ki erkekler masum. Kadınların iftira attığı olabiliyor. Ama aksi gibiyse adam haksızsa elimden alamazlar

0|0
    0|0
  • İnşallah kimse yaşamaz ve şahit olmaz. Toplum psikolojisinden arınmış birisi olarak büyük ihtimalle yardıma giderdim

0|0
    0|0
  • Tekme tokat dolarim

0|0
    0|0
  • ben birini hastanelik ettim pişman değilim

1|0
    0|0
  • Gozle gorursem tepki veririm doverim bile ama gormediysemde bilip bilmeden atlwmam olaya cok onemliyse polisi ararsin zaten.

0|0
    0|0
  • Taciz neye diyorsunuz hanımefendi? sokakta aile şiddeti yüzünden 3-4 defa olaya daldım, dövülen-sövülen kadın dediki sanane kocam isterse döver isterse söver.

0|0
    0|0
  • Mazlum kim olursa hep yanındayız şükürki delikanlıyız

0|0
    0|0
  • Metrobuste tacizciye 3 kişi girdik... Anasını s@kmediğimiz kaldı

1|0
    0|0
  • Çoğu klavye delikanlısı şahsen bir krav maga-ninjitsu ustası olarak elimden alınıncaya kadar döverim

0|0
    0|0
  • Müdahale etmek vatandaşlık görevi.

0|0
    0|0
  • Ben sırf aksiyon olsun diye adamı teknik döverim 😁 karaciğer kulak vur direk yerde 😂

0|0
    0|0
  • Oracıkta severim o sapığı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 6

• erkekler dönek genelde bu devirde canım :)

2|0
    0|0
  • Hiç tacize uğramadım. Ama bu ilden ile değişiyor açıkçası. Genelde sessiz kalmaz insanımız.

0|0
    0|0
  • döverım erkek olaydm

0|0
    0|0
  • Kurtarırlar

0|0
    0|0
  • Evet hiç tepki falan vermiyorlar ancak lafta. :(

1|0
    0|0
  • Kac kere tacize denk geldim ve kimse agzini acip bir sey demedi. Onlar ancak lafta iste

2|0
    0|0
Yükleniyor...