Bacaklarını pantolonmuş gibi boyayan bu bayanın videosunu izlediniz mi?

• Evet..
    46% (43)50% (22)47% (65)Oy Ver
  • Hayır..
    18% (17)11% (5)16% (22)Oy Ver
  • Bune Be :D
    29% (27)23% (10)27% (37)Oy Ver
  • İlğinç..
    7% (6)16% (7)10% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ne düşünüyorsunuz?
İlğinç yorumlar geliyor "Ahlak" konusunda kendi ülkemizle onları karşılaştıran yok. Onlara uygun olan bizlere uyğun olmaz çünkü "Din, düşünce, kültür, toplumsal değerlerimiz farklıyken karşılaştırma yapmıyorum." Bize göre olmadıklarını bence AHLAKSIZLIK Olduğunu düşünüyorum. Şuki Giyinmeyi "Ahlak'tan" saymayanlar var ne yazıkki... Bu bence tam bir saçmalık. var mı bununla ilgili yorumunuz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• izledim ve artık insanlıktan çıktığımızı düşünür oldum

4|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet

0|1
    0|0
  • Çok saçma lan ben olsam hemen anlardım :D

0|1
    0|0
    • Yani anlaşılıyor zaten🙂

• Evet izledim ve bence hiç de hoş değil resmen bu domatesten çilek yapmak gibi

0|1
    0|0
    • En azindan tam anlamıyla ciplak degil bacaklarini boyamak sadece yani bikiniyle gezmesi gibi birşey fakat.. Sadece pantolon gibi bacaklarini boyuyo.. Yani bizim ülkemizde böyle birsey denemek bile sacmalik.. Ki YouTube da sadece arka cebine telefon koyup kayda alan bayanin cektigi video da bile bazi seyler belli oluyor..

• Aynen bende aynı şekilde düşünüyorum

• İzlemistim

0|1
    0|0
  • Insanlar fark ediyor mu diye deney amaçlı yapmışlar. Peki farketmsler mi? Hayır. Neden mi? Çünkü türkiye deki ler gibi milletin orasına bakmıyorlar. Turkiyede olsaydı tecavüz ederlerdi. Bu arada başkasının görüşüne yorum yapmışsın avrupalılar ahlaksız diye. Ahlak deyince aklına hemen "o" şeyleri getirdiğiniz için asıl ahlaksız sizsiniz. Onlar orada istediğini giyer sorun çıkmaz. Çünkü buradaki kadınların başlarına bişey gelmesin diye harcadıkları çabayı orada göstermiyorlar. Ahlak etek boyu değil.

0|1
    0|0
    • Ahlaksiz olduklarini lise caginda cinsellikle tanisan bireyleri mi savunuyorsun? Ulkemizin zaten ne durumda oldugu ortada. Tecavuzcusunu salan bir ulkede yasiyorsun bana ne diye bu sitem? Ayriyeten ahlaksiz dedigim seyi kadinlar icin algiladiysan buda senin problemin ben orda kesinlikle kadinlari kastetmedim tabi onyargili bir bakis acisiyla yazilmis yorumdan algilamak istedigini algiladigin icin buda senin problemin. İstedigin yere cekmekte özgür degilsin benim anlatmak istedigim seyi anlamakta ozgursun.

• sana yanlış gelen şey onlara normal gelebilir. kime göre neye göre iyi? neye göre ahlaksızlar? başkalarının hayatına burnunuzu sokmayın. kendi ülkenizede toz kondurmuyorsunuz maşşallah. yeterli ceza verilmiyormuş, biz yanlış giyiniyormuşuz. istediğini yap damacanaya, ördeğe tecavüz eden bu ülkede çözüm olmaz

• Ya arkadasim sen ataistsin heralde? Bize gore yanlis oldugunu soyledikce bana hala ahlak tan bahsediyorsun onlara doğru gelsin gelmesin banane benim dusuncemden de onlara ne? Ve sanane? Dinimize gore ters mi? Ters? Daha neyden bahsediyorsun? Bekareti ahlaksizlik olarak algilanmasindan bahseden yok ben zina ya karsiyim. Aklim sadece onlara basiyor diye birsey de yok. Ve giyinmek ahlak degilse sen babanin annenin yaninda ic camasirinla oturabiliyormusun? Dedenin annannenin yaninda? Giyinmekte bir ahlaktir sacmalamayi kes. Saygidir giyinmek. Ki insanlar kendinden yasca buyuk insanlarin yaninda oturusunu dahi dyzeltiyor bu neyin kafasi? Saca sakala dahi karisiliyorken bana ahlaki mi ogretmeye kalkisiyorsun? Kendi ulkeme toz kondurmuyor degilim bizdeki adi tecavuzculeri ahlaksiz adini herne koyarsan o ibnrleride suclu buluyorum. Benim Kendi ülkemde savcılar tecavuzcuyu sokağa saliyorken nasıl toz kondurmayayim? Bana anlatsana?

• Yuh diyorum

0|1
    0|0
    • bunu başka bir bayanda denemiş.. fakat o tam anlamıyla çıplak boyamıs...

Erkekler Ne Diyor 6

• gozunu sevdigimin los angeles i... her dakka bir acaiplik gorursunuz yollarda... dikkat ettinizmi sifir okuzluk ve abazalik var... siz hala elestire durun yabanci ulkeleri -burda maganda ve okuzlerle yasamaya devam.. uzerinkinin boya oldugunu farkeden de var farketmeyende... herhangi bir absurt tepki var mı >>? YOOK

1|1
    0|0
    • Dayi onlardaki dinle bizdeki bir degil. Kültür bir değil. Abazan ve maganduslari bu hale getiren şeyse yargi. Verdigi cezalar yeterli degil caydirici degil. Hadim ediceksin. Al bak ne oluyor gör..

• konu din degil egitim yanlis mercekle bakiyorsunuz... egitirsen hadim etmeye gerek kalmaz..! dini pencere herzaman yanltir

• Bizlerden daha saygılı veya daha egitimli degiller? Bizdeki sey dinle alakali tabiki. Cinsellik ulu orta konusulabilen birsey mi? Yapilabilen birsey mi? Dinimiz buna izin mi veriyor? Ha cigneyen var mı var cignemeyen var mı oda var.. Ve zaten onlar cinselligi doruklarinda yasiyorken ne diye abazanlik yapsinlar? Yabanci ulkelerin elestirilmesi sozune laf diyemem ben elestirmiyorum pek sadece film cekmede oldukca iyi olduklarini hep söylüyorum.. Egitim konusunda siz buyukler veya daha onceki nesiller yetistirdiniz cunku onlar cinsel konulards egitim verirken sizler ya da dinimiz geregince butur konular konusmak yasakmış gibi oldu. Algilandi. Egitim konusunda evet geriyiz. Orf adetler yuzunden sanki dogalliga aykiriymis gibi birsey mis gibi oldugunu varsayıldigi icin cahil kaldik dogrudur. Ama onlarda boylemi? Adamlar kiz cocuklarina erkek cocuklarina bile butur konulari rahatlikla konusaniliyor din yaniltiyor diyorsun Din sadece insanin ogrenmesi gereken seyi ogretir. m Hz. Muhammed ornek..

• Adamlar fark etmiyor bile kızı.
    Türkiye de olsa abaza barzolar her saniye kestiği için, fark eder belkide orgazm olur tacizi nır kenara at, tecavüz bile ederler.

0|1
    0|0
  • Türkiyede yapsan, fark etmeyeni kalmaz. :D

0|1
    0|0
  • izledim iyice kafayı yedi dünya

1|1
    0|0
    • şimdiki böyleyse ileriyi düşün bakalım? sübliminal mesajları yabancıların bilinç altına yerleştiriyorlar bir nevi aynı mesajları gördükçe o şeyin normalleşmesi bence bizler iyi gidiyoruz gibi gelecek nesilin şimdiden tv tablet interneti ögrenmesi iyi değil. bilinç altına ta 3 4 yasında başlıyor.. gerçekten kötü bir durum aslında

• evet doğru çocukları interneti bilinçli öğretmeliyiz 10 yaşında çocuk p*rno izliyor inanabiliyormusun ben 12,13 yaşında nasıl çocuk yapılır tam bilmiyodum neyse bunları normal şirin şeyler gibi gösteriyolar ama bildiğin terbiyesizlik ahlaksızlık ilerde ne olur bilmiyorum ama iyi değil gibi

• sonumuz hayrolsun inşallah..

• genel olarak kadının poposuna bakmıyorlar bakanlarda fotosunu çekiyor ilginç :)

0|1
    0|0
  • s*kmeseler bari

0|1
    0|0
    • başka bir bayan denemiş aynı şeyi fakat o bayan tam anlamıyla bel altından aşagısı çıplakmış. onunda haberini okudum.. başına pekte iyi şeyler gelmiyor bu bayan en azından tam belaltı çıplak degil..

Yükleniyor...