Kaslı erkek mi zeki erkek mi?

Yoksa babadan zengini mi dersiniiz 😂😂😂 bir tane seçme hakkınız olsa kızlar hangisi olur? erkeklere sormaya gerek yok her koşulda dolgun kalça ince bel güzel yüzlü kızları tercih ederler 😄

Güncellemeler:
Kızlar zeki erkek diyorsunuz da zeka karında kolda değil😂

1|2
28|33

En İyi Erkek Görüşü

• Kız olsam zeki derdim balon gibi zeka yoksunu bir erkek ile olmaktansa zeki esprili bir erkeği tercih ederim 😊
    Yanlış anlaşılma olmasın kaslı erkeğe boş kafalı demiyorum. Fakat çoğu öyIe espri yönü pek gelişmiyor...

0|0
    0|0
    • Kasli olan erkekler genelde her kızı elden geçirmeyi hayal eder 😂

• Anladım 😃😃aradan biraz zaman geçince öyle baktım yani değişik bişeyin ustunde takilmisim 😂teşekkür ederim 😇

En İyi Kız Görüşü

• Kaslı olmasa da olur, zeki erkek tehlikeli olur bana aptal lazım ama para önemli 😎

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Ben zeki kadınlardan hoşlanırım beni zekasıyla büyülemeli işte demeliyim bu kadın beni anlayabilir. Bana gelince o dediklerinin ikisinden de var hybrit oluyorum galiba :D kadın zeki olsun yeter benim için bide mutfakta hamarat olsun. Güzelliğe bakmam ben evlatlarımızı iyi yetiştirebilecek kapasitede olması lazım zaten çocuklara zekanın %80 i anneden geçer. Geleceğimi düşünüyorum :)

3|0
    0|0
    • Vaaov süper😃

• Süper yorum :)

• Kaslı olmuş ama içi boş neye yarar? Zeki ve kültürlü erkek tabii :)

2|1
    0|0
  • Bazı kızlarda ki zeka sokak köpeklerin de bile daha düşük. Kaslı erkek olacak , zengin olacak vs vs vs.

Bunları isteyen kişi de %90 keko diye tabi edilen insan türüdür.

Balon da şişer ama iğneyi batırdığın zaman uçup gider.

2|0
    0|0
  • Sanki siz farkli kosulda farklı tercih ediyorsunuz, Zengin kaslı yakisiili? Yanildim mi:)

1|0
    0|0
    • Ooo tebrik o zaman

• Yani genel olarak karakter değil, elle tutulan özellikler tercih sebebi nizdir. Para yakisik lilik vb vb :) kizlar böyle, iyi de diğer kizlar da zengin ister farkiniz ne ko sizin

• Valla bilmiyorum bütün kızların acısını benden cikarma😂

• 18-25 arası yakışıklı ararlar. 25-30 yaş arası hem yakışıklı hem paralı ararlar. 30 dan sonra evde kalma korkusuyla da ne çıkarsa bahtıma modundalardır..

Bana sorarsan. Kadın zeki olmalı. Çok güzel diye yanımda aptal bir kadın gezdirmek bana göre değil mesela. Bir ortama girdiğinde kadına güzel olduğu için hayran olmayacaklar. Düşünceleri, zekası, konuşma tarzı kültürüyle ön planda olacak. Velhasıl kelam güzellik/yakışıklılık geçicidir.

1|0
    0|0
  • yakışıklılarla sevişir, orgazm sigarasını zekilerle içerler.

0|2
    0|0
  • Tabii ki zeki erkek seçmezler. Görsel önemli kızlarımız için. Türkiye sonuçta 😂

1|0
    0|0
    • Seçemezler zeki erkekler seçmez seçer 😂görsel ve mony

• Zeki kız

1|0
    0|0
  • Ne dolgun kalça ince beli? İsterse patates kızartması gibi vücudu olsun ama sevsin yani ihanet etmesin. Aklı işte gözü oynaşta olmasın. Fıldır fıldır dönmesin o gözler. Yemeğe Burger King'e değil kebapçıya gelsin. Zeki olsun. Erkeği hamur gibi yoğurmasını da bilsin, o hamura kendini katmasını da.

Kızlara gelince de, zeki olup incecik olan adama bakmıyorlar "genel" olarak. Biraz kalıp olduktan sonra kas pek önemli değil. Hafif kalıp ve zeka yeterli.

0|0
    0|0
    • Burger ne alaka hayır yani ben burger dan nefret ederim dedigin gibi kebap gibi gibi ama ne alaka yani 😄

• Sadece kötülemekle kalmıyorsun beni aciktiriyorsun 😂

• Yemek sonrası çay kahve hizmetini de unuttum ama. Şöyle mükemmel bir sunum ile dibek kahvesi vermeleri yok mu.. :D

• bence zeki isterler

1|0
    0|0
    • Bence zengin isterler 😝

• Olmaz o iş

• niye olmaz ne paragözsün

• bende zeki kız diyorum

0|1
    0|0
  • babadan zengin erkek zaten parası olduğu için yapacak işi yok bol bol spor yapar bu onu kaslı hale getirir zaten parası bol zekası ne yapacak

1|0
    0|0
  • cüzdan kası

0|0
    0|0
  • Kas her zaman yapılabilir ama zeka öyle degil

0|0
    0|0
  • ikiside var bende mükemmelim o zaman. D

0|0
    0|0
  • Soruya cevap vereb 13 erkek cinsiyetiniz kız mı la cevap yazmışınız :) Kızlar da zeki demiş ama nedense dışardayken zekaya değil tipime bakıp laf atıyorsunuz dürüst olun yahu :)

0|0
    0|0
  • Kizlar cebi dolu erkegi severleer

0|0
    0|0
  • Daha çok zeki isterler

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormaya nasıl cürret edersin lanet olası kalıpçı şekilist! :D dfdf

0|0
    0|0
  • cevabı belli ki :) zengin isterler ilerleyen zamanlarda dogru kişi olmadıgını anladıgında kızlar psikolog derdine duserler alısverıs cıngınlıgı halınde olurlar butce yanı :)

0|0
    0|0
  • Göbekli erkek yemişim kasını böş görüntü sadece gdo lu domates

0|0
    0|0
  • Tabiki de zeki ve spor yapan erkek (: spor yapmayan erkek zeki değildir bir kere.

0|0
    0|0
  • bende ikiside var hatta yakışıklılıkta. ama kızlardan kaçıyorum.

0|0
    0|0
    • Kızlar bıktırır güzel kızlarda bir yere kadar dimi

• Bir iki defa böyle olduysa hüzel kardeşim, hepsi böyle değildir, onlardan soyunana gerek yok.. gepsi karakter meselesi.. bide biliyormusun güzel kızlar ve yakışıklı erkekler acı çekmeye mahkümlardır.. valla.. onun için demişler çirkin şansı olsun diye😄Ama bence çirkin olup alay konusu olunca, güzel olup dedikodu konusu olmak daha iyi😎

• @Eylülcik o zaman bundan sonra yaşarım üzülmeden işallah. karakter dürüstlük yok. evet ben hep acı çektim. güzel kızların acı çektiğini pek görmedim. sen güzel kızsın heralde :) ben buraya sık girmiyorum ondan geç yazdım.

• Bence Zeki insanlar spor yapar

0|0
    0|0
  • Kızlarımız için paralı erkek :D

0|0
    0|0
  • zeki erkek

0|0
    0|0
  • Zeki erkek tabi...

0|0
    0|0
  • Büyük dötlü kadın

0|0
    0|0
  • Bende 3 üde var :D

0|0
    0|0
  • Bu merakı da hiç anlamadım. Bence kaslılar da kaliteli görünmüyor. Ben gönlü güzeli isterdim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 27

• Ben zeki erkek tercih ederdim, ömür boyu ne parayla yaşarsın nede o insanin sıkılmadan yüzüne bakarsın, zeka her zaman cezbedicidir. Zeki insan para kazanmayi da bilir, eglenmeyi de... yani zeki insan cinsiyet ayırt etmeksizin iyidir.

1|1
    0|0
  • Zeki erkek, beni anlaya bilen, bana iyi davranan, zor durumlardan çıkaran, tavsiye veren, herşeyi bilen zeki bir erkek isterim. Esas insanın zehnidir, sonradanda kadlı olunur

0|3
    0|0
    • Sende amma çok şey istemişsin başka? :D

• Avrupada kız erkek konuşmasına hemen fesat bakılmıyor yalnız. Harbi sinirlendim zevkimin içine etti.

• @Arslanzade boş veer👋🏻

• Ben 3ü 1 arada alaym

1|0
    0|0
    • Hahahah bendensin😝😂😈

• Zeki ve çirkin erkek

0|1
    0|0
  • Zeki

0|1
    0|0
  • Tabi ki de zeki erkekkk ne yapayim kasli erkegi zeki olsun espiri yapsin beni guldursun her ona baktigimda bir kez daha kendisine asik olayim

0|0
    0|0
  • zeki olursa diğerleri de olur zamanla :)

0|1
    0|0
    • inşallah göbekli kısa boylu pala bıyıklı burnunda koca bir ben ve sürekli poposu arkadan gözüken sürekli yere tüküren ağzından sigarası düşmeyen dişleri sapsarı ya da dişlerinde maydanoz gözüken ayrıca kel zeki bir erkekle evlenirsin :D

• yoo her zeki erkek bakımlı olmayabilir

• Bakımlı olmak zorunda ama şişko olabilir şişko olup da halinden memnun olabilir😀😃

• Zeki erkek

0|1
    0|0
  • Zeki erkek

0|1
    0|0
  • Kaslı erkek sevmem adam gibi biri olsun yeter

0|0
    0|0
  • Kas zaten itici kasli erkeklerde pek zeka olmaz. Zeki erkek diyorum cunku cekicidir :)

0|2
    0|0
  • zeki olsun. Kas lüks bir ihtiyaç ama zeki erkek para kazanmasını bilir:)

0|0
    0|0
  • kaslı zeki imanlı erkek var mı?

0|0
    0|0
  • kesinlikle zeki erkekler

0|0
    0|0
  • Kaslı

0|0
    0|0
  • Düşünsene kaslı ama canım 😣

0|0
    0|0
    • Kasli ama kas yapınca erkekte zeka kalmıyor ki karı kıza dayanamaz o halde

• O canım ge... li olcakti 😃

• zeki erkek tabiki

0|1
    0|0
  • Hem kaslı hem zeki hem zengin ordan bir bulunmaz hint kumaşı çek bana 😂

0|0
    0|0
    • Zeki seçersen olsa hepsi olabilir. 😈

• Zeki erkek

0|0
    0|0
  • Kasli :D

0|1
    0|0
  • Nedir iki gündür kitap okuyan erkek mi kaslı erkek mi.. adam olan erkek!

0|0
    0|0
  • zeki erkek

0|0
    0|0
  • Zeki erkek. Komik ve sempatik erkek

0|0
    0|0
  • Bence zeki olsun yeter aklı olsun da :D

0|0
    0|0
  • Zeki erkek