Kızlar, neden bazı kızlar koltuk altı tüylerini almıyor?

Okulda gördüm bir kız kollarını yukarı kaldırdı gerinmek için o an resmen midem bulandı, koltuk altı simsiyah (iğrenç ötesi) hiç ağda falan yapmıyorlar mı bunlar? siz dikkat edermisiniz bu tür şeylere? bence her 3 haftada bir ağda yapılması gerek.. o bölgenin temizliği çok önemli..

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Bence kadın erkek herkes bu hususta önlem almalı, hiç estetik değil daha da önemlisi çok iğrenç. Bizim evde gürcü hasta bakıcı bir kadın vardı. O da yaşı genç olmasına rağmen kıllı gezerdi. Kollarını kaldırınca ben utanırdım.. ıyyy 😖

0|0
    0|0
    • Tabii ki temizliğin cinsiyeti yok, her hafta bakım şart. Hatta her banyodan önce koltuk altını epilatörle almak gerek.

• Bazen çok kısa çıkanlar alınmıyo. Daha temiz almak için biraz uzamasını bekliyorum. Ama azıcık uzasa bile ona göre giyinirim. Ben kolumun üstündeki ince tüylerden bile rahatsız olan biriyim.

• Kısayken epilatörle alabilirsin özel başlık takarak yani ağda almaz :) haklısın erkekte de kadında da kıl kötü duruyor

Kızlar Ne Diyor 6

• Pislikk kiz

0|0
    0|0
  • ben herben çok dikkat ederim dediğin gibi bazıların ki simsiyah çünkü jiletle aldıkları için o bölge sertleşiyor ve ordaki tüyler sakal yapısını alıyor

0|0
    0|0
  • Çünkü iğrençler

0|0
    0|0
  • 3 hafta ne dostum ya? 3haftada orman olur.
    Bence kiz, erkek farketmiyor. Bu kisinin kendisine saygisi ile alakali. Eminim bu kiz yaklastiginda ter de kokuyordur.

0|0
    0|0
    • Ağdayla ya da epilatörle alırsan normal bence fakat jiletle alırsan tabii orman olur. Ağda kökünden alıyor çünkü Her hafta almak gerek ya da kesin çözüm lazer

• Omrun boyuna agda acisi cekmekten iyidir yine de

• Kesinlikle :) alexandrite cihazı iyidir mesela :)

• Ohaa şaka yapıyrsunn.. Öyle olur mu yaa en kötü alamadıysa ona göre giyinir insan.. O ne rahatlık

0|0
    0|0
  • Ben her hafta bakım yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...