Aşık olduğunuz kişi silahı kafasına doğrultsa?

Aşık olduğunuz kişi silahı kafasına doğrultup elinize verse ve tetiğe sizin basmanızı istese basar mıydınız?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ohaaaa orda mal gibi donup kalirdim tabikide hayirrr ben deli miyim :

0|1
    0|0
    • Yapmazsan ben yaparım dese?

• Derdi şu. Senin ona aşık olduğuna inanmıyor. Sen geçmişte birisiyle evlenmeye mecbur kalmışsın. O evlendiğin kişiden bir çocuğun olmuş. Daha sonra o evlendiğin kişiyle aranız bozulmuş. O evlendiğin kişiyle tam boşanma kararı alacakken bir kaza geçirmişsiniz. Bu kazada o evli olduğun kişi bitkisel hayata girmiş. 3 yıl boyunca boşanmak için bitkisel hayattan çıkmasını beklemişsin. Daha sonra tam o evli olduğun kişiden ümidi kesince bu aşık olduğun kişiyle tanışmışsın. Bu aşık olduğun kişiye geçmişinden bahsetmeden önce evlenmişsin. Evlendikten hemen sonra geçmişini anlatacaktın. Tam aşık olduğun kişiyle musmutlu evlenirken eski eşin bitkisel hayattan çıkmış. Üstelik sadece seninle evlendiği güne kadar hatırlıyor. Boşanma yolunda olduğunu hatırlamıyor. Sen tam olanları düşünürken bu aşık olduğun kişi senin eski eşini öğreniyor. Bu yüzden senin aşkına inanmıyor?

• Aman tanrım didim bu ne yahuu ben bile anlamadım kim kime aşık yanlış bişey yapmam ya aşık olduğum insana karşı yani bunlar olmaz Mutlu son :D

En İyi Erkek Görüşü

• Nerden buldun lan bu silahi diye kafasina dipcikle vururum. Öyle hemen kurtulamaz

1|1
    0|0
    • Kafasına vurabiliyorsan aşık olmamışsındır.

• Ya birakin bu melankolik halleri. Tetige basmaktan bahsediyon ben kafasina vurdum diye sevmemissin diyon

• Sevmek ayrı aşık olmak ayrı mevzu. Aşık olan asla aşık olduğuna kıyamaz. Dokunmaya bile çekinir. Demekki sen hiç aşık olmamışsın ki anlamıyorsun bu duyguyu.

Kızlar Ne Diyor 2

• Deli mi dürttü beni niye basıyım? Hem ona kıyamam hem katil olamam. Ona sarılır acılarına ortak olup iyileştirmeye çalışırdım

0|1
    0|0
    • Sen yapmazsan ben yaparım dese?

• bence ortada bir aşk var ama kim ne bok yicek bilmiyo. çok saçma

• Buna entrika deniyo işte :D Allah başımıza böyle entrikalar çıkarmasın :D

• 😄 hızlı bir hareketle ensesine patlatır bayıltırım salağı , işim yok birde katil olucam 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...