Şahit olduğunuz kötü anlar nedir?

selamlar arkadaşlar her zaman her yerde karşılaştığımız üzücü olaylar olmuştur siz nelere şahit oldunuz.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• En yakın arkadşıma sevgilisi gözümüzün önünde tokat atmıştı. Hatta daha ileri giderek kızı resmen zorla götürmeye çalştı yerde sürüklendi durmadı. Kendi arkadaşları da vardı kıza nasıl vurursun diyerek onlar yakaladı yolda kavga ettiler. Ama kızı elinden alamadık. Polisi çağırdık. Sonunda da karakolluk olduk zaten. Ama maalesef arkadaşım daha hala unutamaz o günü..

0|1
    0|0
    • unutamaz normal dir
      ama o erkeğe orada güzel bir dayak atılmalıydı

• bayan için kötü oluyor sonuçta ömür boyu unutamaz

• Aynen öylee :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Cocuklarin dovuldugun gordugumde cok uzulurum

0|1
    0|0
  • Gece yataga yattim uyumamistim , birden disardan bir kizin aci bir sekilde bagirmasinin sesini duydum. yardim edin diyordu ara ara ve anne diye bagiriyordu agliyordu. icim bir kotu oldu kalkip baktim megersem balkondan 4. kattan dusen bir kadin varmis. sonradan ogrendim ki dusen kisi benim siniftaki yakin arkadasimin annesiymis.
    Arkadasimin cigliklarini hicbir zaman unutmayacagim icime isledi resmen. asil aci olayi kiz yasadi tabi

0|1
    0|0
    • yani asıl acıyı o yaşadı ama yardım çığlıkları gerçekten insanın içini acıtıyor

• Trafiğin yoğun olduğu bir alanda kediye araba çarpmış kanlar içinde yatıyordu arabalar o kadar hizliydi ki yardim etmeye firsat olamazdi defalarca kez ezildi gozumun onunde çok çok üzücüydü

0|1
    0|0
    • ölmüş olan hayvanın üstünden geçenleri görünce içim cız ediyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Az önce çok kötü bir haber gördüm :((

0|1
    0|0
  • Sanırım 2007 idi.

Güngören- Haznedar'da ki patlamada karnıma cam parçası, koluma çivi girmişti.

0|1
    0|0
Yükleniyor...