Arkadaşlar hdpli bir kürdüm ablamı Mhpli birine verdiler babamı nasıl vazgeçirebilirim?

Hdpliyim ablam Mhpli ırkçı Türkle evleniyor çok mutsuzum babam akpli nasıl vazgeçiririm babamı? Ablamın mhpli biriyle evlenmesini istemiyorum.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ateist bir liberalle evlenerek misilleme yapmakla tehdit et herkesi..

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah akil versin sabavablan bban dogru yolu bulmus sen boyle devam et

0|0
    0|0
    • Sende mhpcisin demi?

• Hayir neci oldugumun onemi yok sehitlerimin kanini döken her sey ortada olan hdpden degilim cok sukur elhamfulillah bu yetiyo

• mhpli biriyle evleneceğine evlenmesin daha iyi çk canım yanıyor anlamıyosun beni

• Baban akp sen hdp enisten mhp bundan sanane? Ilk önce insan mi diye bak enistene her insan irkcilik diye önyargili olma! Kim senin disinda öryargili insan var? Ablan enisteni seviyorsa enisten ablani seviyorsa kusura bakma kardes huzuru bozmaya hakkin yok hdp mis akpmis chpmis mhpmis gec onlari... bu dünyada en önemlisi karakterdir sen bu huzuru bozarsan öbür dünyada Allah sana hesabi veripte ne cevap verecegini düsünürsün? Yalan söylesen bile anlar sonucta ama öbür dünyada cok zahmet cekersin öz be öz ablanin mutlu olmasini istemiyorsan al o zaman bozarsin huzuru sende vicdan azabiyla geberip ölür gidersin

0|0
    0|0
    • Kardeş sen suriyeli falan mısın bu ne biçim Türkçe hiçbir şey anlamadım

Erkekler Ne Diyor 3

• he hee troll yat zibar.

0|0
    0|0
  • beyin denilen organ birilerinde çalışıyor demekki. bu iyi bir haber

0|0
    0|0
    • Ne demek şimdi bu mhpli adama kız mı verilir?

• mhp hdp diye bakmıcaksın olaya insanmı ona bakman lazım? sen hdp yi destekliyorsun diye laf deseler hoşmu?

• Gerdek gecesini dusunerek kendi kafana sık bir tane :)

0|0
    0|0
    • Bir yaşına bak bir söylediğin lafa bak

Yükleniyor...