Türkiyenin % kaçı Koyun kafalidir uzerinize alinmayinizz?

Turkiyenin medeni bir devlet oldugunu dusunuyor musunuz ya da batililasmadan geriye, medeniyelesmeden yobazliga dogru mu ilerliyoruz nasil dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
Tabiki de batililasma diyecegim suudiyi iraki suriyeyi mi ornek verecem hersey gunumuzde kullanilabilcek maddi manevi hersey onlardan esinlenerek yapiyoruz taklit degil bu ornektir insan iyi seyleri gunluk hayatinda bile ornek alir yani niye zorunuza gidiyor? (Kotu ahlaksiz gibi kelimeler kullanmayin onlar her yerde vardir bunu biliyoruz)

0|0
8|26

En İyi Kız Görüşü

• Yobazlığin dibine dibine batıyoruz. %60 gibi bir oranı kesin olarak söyleyebilirim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla açık ve NET %95'i buna bende dahil. %5'lik kısım kral gibi yaşıyor anasını satayim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Türkiye belki diğer ülkeler gibi gelişmiş olmayabilir insanları ama başka bir ülkeyle de degisilmez insan ya da başka bişi açısından. soruyu düzgün sormalisn bence..

0|0
    0|0
  • Batililasmak senin icin medeniyet mi?

0|0
    0|0
    • Araplarin zihniyetinden gitmek medeniyetlik mi?

• @ZeBrandon simdi buraya böyle bir resim yüklemenin manasi yok. bende o "batili" zihniyetten elinde bira sisesi orda burda sizip kalan bir ayyasta koyabilirim. böyle insanlar heryerde var. viyanada yasiyan biri olarak söylüyorum. böyleleri bizi temsil etmiyor, edemez..

• Batılılaşmayı medeniyet olarak gören birini lütfen ciddiye almayınız.

1|0
    0|0
    • Bu acidan bak kullandigin yedigin fikir koydugun davranis uslup vs herseyi batidan aliyoruz buna ne demeli? Tabiki de batida guzel refah huzur hayat var no sikinti no stres hersey mukemmel ha kotu diyorsan kotuler her yerde vardir simdi bana ezber seyler dayatma lütfen

• bilmemm

0|0
    0|0
  • Bence %70 koyundur

0|0
    0|0
  • Hepimiz ölcez

0|0
    0|0
  • Yorum yapanlar'ın hepsi akıllı evet :) okudumda şöyle bir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Yazdığın soruyu oku ve düşün. Böyle bir soruyu soran. Kafasında kalıplara sıkışmış birisi nedir diye sor kendine. O zaman kendine vereceğin cevap (verebilirsen) sorunun cevabını sana açıklayacak.

İnsanları koyun diye adlandırmadan, yüksek medeniyete sahip birisiymiş gibi görünüp, sizinle aynı düşüncede olmayanları koyun kafalı gibi yakışıksız bir benzetmeye sokan sığ düşünce koyun kafalılık yapmış olmaz mı?

Önce çuvaldızı kendine batır sonra iğneyi başkalarına batırırsın ;-)

Bana küfretme söylediklerimi düşünerek ne kadar çağdaş olduğunu bize ispatla.

2|0
    0|0
    • İspatlamak zorunda miyim millet zaten burda cevap veriyor sen milletin cevaplarina bak hem sen kaba misin nesin kanitlamak zorunda miyim kanitlamaya kalkissam hos bisey mi olur ben burda soru sordum Tr de bir yobaz milleti var nerdeyse herseye hayir dememeye calisan bir milletten ne beklersin ha uzzerine alinan alinsin burda kisilestirme yapmiyorum saygilar

• Şaka gibisin. İyi geceler daha fazla söze gerek yok.

• Aziz Nesinin sözünden bu yana %50 seviyelerine düşmüş bulunuyor. Okumuş okumamış kesimin ideolojik dağılımı seçimlerde ortada. Cahil olmayan biri dini yönden ahkam kesen bir partinin yediği naneleri yaptığı yolsuzlukları görüpte sahte olduklarını görür. Bunlar görmüyo işte...
    Adam Allah diyor sonra gidiyo rüşvet topluyo
    Sol ideolojiyede Kominist dinsiz bunlar diyorlar...
    Bunlar hangi dine mensup merak ediyorum?
    Dinde yalan, talan, hırsızlık, torpil, hak hukuk yemek yok!!
    Ne yönden dinsiz biz solcular?
    Merak ediyorum...
    Namaz yönünden çoğumuz eksik olabilirz ancak, Namaz kılıp her türlü pisliği yapanlar çok bu ülkede...
    Sade namazla cennete gideceklerini zannediyorlar
    Harama batmanın sakıncası yok diyip hacda tezleneceklerini zannediyolar!!!
    Bu yüzden herkes haddini bilecek!!
    Önce kendi pisliğini temizlesin böyleleri
    Benim gibilere dinsiz diyen cahiller benim dindeki manevi itikat hususlarında ne kadar kuvvetli olduğumu biliyor mu?
    Hak yemiyim diye torpil sokmuyorum kaç aydır işsizim...
    Dindar geçinenlerin çocukları patır patır torpille miöletin hakkını gasp ediyorlar...
    Böylelerinin yatacak yeri yok!!
    Arapça baskısı yüzünden
    Dininide öğrenemiyor millet!!
    Bu dayatılıyor...
    Kur'an kursuna gitmiştim 10 sene önce sade arapça okumayı öğrettiler
    Ayetlerde ne yazdığını öğrenemedik!!
    Google amca saolsun büyük nimet öğrendim!!
    Böyle bir ülkemiz var acınası haldeyiz!!
    Kitapta hak, adalet diyor bizim dinidarlar yanlışa alkış tutuyor!! Veya sessiz kalıyor...
    Menfaat adına!!
    Menfaatiniz batsın sizin ulan...
    Haksızlık karşısında sessiz kalan dilsiz şeytanlar!!

0|0
    0|0
  • Yuzde 50 koyun kafali ise neden turkiye daha cok batinin yaptigini yapiyo cinsellik yasi dusuyo bumu araplasma ya da inancli olan herkesmi araplasiyo
    Medeniyet coguna gore mini etek giymek seks yapmak bilim ilim nerde? Batinin sadece ahlaksizligini alip medeniyet demek sacma akpliler koyunsa chplilee hdplilerde koyun
    Akpli degilim oy bile atmadim hemen akplisin gibi sacmaliklara maruz kalmak istemem

0|0
    0|0
    • 15 yaşında kizlarla evlenen 50 lik araplarda cinsellik yaşı yüksek tabi haklısın :')

• @Bonjuan lafi arkasindan anlayanlar muhatap olmasin araplar umrumda degil bikisinin yaptigi herkese mal ediliyosa sende orspysun ya da sende git mumyaya tecavuz et ailenle seks partisi ver abdliler gibi

• Hollandada medeniyet varmis ama nedense tecavuz olaylari burdan fazlaymis

• batılılaşmak? Batılılaşmanın nereye kadar ve ne kadar iyi olduğunu bilmek lazım, çünkü belli bir kültür ve ahlak sınırı var. İsveç tamamen batılı bir ülke diyelim ama biz isveç olamayız farzı misal.. hani refah ülkede yaygınlaşır ekonomik gelişme olur bizi ilgilendiren budur insanların yaşam şeklini değiştirmekten vazgeçmeliyiz artık. Gerçekten çok saygısızcaydı senelerce batılılaşma adı altında bu ülkede yapılanlar.

0|0
    0|0
    • Isvec norvec tabi rahat olur cunku ugrasan devlet yok ama turkiye ile ugrasan onlarca devlet jeopolitik konum var soguk norvecte ne varki ne yapsinlar norvecte pkkmi var isidmi var hangi teror var

• Siyonist diyelim hepsinin baslari bunlar onlar insan oldurur hatta sahte musluman yaratip uzwrine bomba koyup islami kotuler

• @scorpion026 bizim coğrafyamız yeni çağa kadar dünyanın en medeni yeriydi ta ki yeni çağda strateji değiştirip o piçler herkesi kendi haline bırakmak yerine içimize adam koyup herkesi birbirine kırdırana kadar o zamandan beri savaşla sıkıntıyla uğraşıyoruz ve o zamandan beri islam yüzünden bu coğrafya bu durumda gibi saçma yorumlar oluyor. Ülke ne zaman ivme yakalasa bu coğrafyada kesin iç savaş çıkar ya da darbe olur. Ama bu insanlar ingilizlerin istediği gibi "araplar pistir, bize düşmandır" gibi gibi. Aynı şekilde arapları bize karşı iranlıları herkese karşı derken bizim alıklar bunu bir halt görüyor. İngilizler de "para versek bizim propagandamızı böyle yapmazlar" diye seviniyordur bu soruyu soran arkadaş gibilere

• 99%.

0|0
    0|0
  • Atatürk: Türk milleti zekidir !

Atamızın üstüne laf söylememe gerek yok.

0|0
    0|0
  • %95 türkiyenin çoğu koyun birşeyleri takip ediyor konuyu hemen siyasete dökmeyin futbol vs örnek bol ülkecek hemen taraf tutup diğer tarafi ezme ihtiyacı duyuyoruz kabul edin herkes koyun nerdeyse

0|0
    0|0
  • Hükümet oylarının yüzdesi +kafadan da %10 koyduk mu tamam

0|0
    0|0
  • %99 falandir

0|0
    0|0
  • %50'si.

0|0
    0|0
  • milleti seçimlerinden dolayı onlara koyun demek kadar s*lakça bir şey yoktur

1|0
    0|0
  • akapeye oy verenler...

0|0
    0|0
  • %75 koyun kafalı

0|0
    0|0
  • İktidar olamayacağını bile bile partisine oy veren % 51 lik kısım işte

1|0
    0|0
  • yüzde 60 açık ve net

0|0
    0|0
  • hepimiz belkide

0|0
    0|0
  • Sonumuz iyi görünmüyor. Millet İslamlaşmayla Araplaşmayı aşırı derecede karıştırıyor o yüzden geriye doğru gidiyoruz.

0|0
    0|0
  • Ah ulan kendi ulkesinii begenmeyen bir toplum olmaya meyilisinizzz

0|0
    0|0
  • %49 buçuk

0|0
    0|0
  • Yobazlığa doğru gidiyoruz

0|0
    0|0
  • ÷60 ama gerileyen toplum yok meşrulaşan cehalet ve gerilik var toplum hep böyleydi

0|0
    0|0
  • 90% .

0|0
    0|0
  • 100/ 0

0|0
    0|0
  • İnsanlara koyun demek ne kadar doğru birsey önce konuşalım. Sonra batı nedir leğene degilde tuvalete sıçması gerektiğini yüzyıllar sonra öğrenen batının nesini örnek alicam mahremsiz giyim tarzını mı yoksa sanayiisini mi önce bunu irdelemek gerekiyor içki sigara kullanimini kisitlamak internet kullanımını kısıtlamak yobazlık mı oluyor insanlari tamamen özgür birakirsan suç ta işler. Ben islamın karsisinda duran herseyin karşısındayım

0|0
    0|0
    • İslamcilarda subyancilikta kadin ezmede taciz etmede cok ozgurdur sordam adama cennetligim der gec bu laflari

• Sende batinin tamamina yanlis diyemezsin yakin cagdan yeni caga kadar butun ornekler gelismeler batidan esinleniyor bunu inkar edemezsin

• Batı kilisenin baskılarından kurtulup 1789 daki İhtilal sonrası gelismeye girdi. Biz ise gerileme dönemine girdik sanayii devrimini yapamadık. Ülkeye cumhuriyet geldikten sonrada bisey değişmedi şapka taktırdı tekkeler kapatıldı bütün sorun dinmiş gibi gösterildi. Biz batının sadece ahlakını aldık bugun hala seri üretimi olan kendi otomobilimiz yok cuhhuriyet kurulalı 93 sene oldu. Beğenilmeyen iktidar belki birtakim zevk ve sefa düşkünü insanların ocağına incir ağacı dikti ama ülkeyi darbecilikten temizledi askeriyeyi temizledi polis teşkilatı güçlendi. Bugun bu yapılan icraatların önemi yillar sonra anlayacak bir %35 var digerleri farkinda ama işine gelmiyor

• %49 :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...