Homofobikliğin bir ilacı olsa içer miydiniz?

Yoksa siz nefret etmekten, yargılamaktan ve ötekileştirmekten zevk mi alıyorsunuz?
Eşcinsellikle alakalı sorulardaki çirkin yorumlarınız ve yakıştırmalarınız bence sizin içinizde yatan hastalıklı ruhun dışa vurması.
Eşcinsellik dendiğinde sürekli bir sapıklık , sapkınlık veya anormallik deyimlerini ağzına sakız yapan arkadaşlar farkındaysanız hergün okuduğumuz kadın cinayeti, işkence , aldatma, tecavüz olaylarını sizin deyiminizle normal olan insanlar yapıyor.(biz anormaliz ya )

Bizim içimizde de kötüler yok mu mutlaka var ama biz bir tecavüz vakasına bakıp bunların hepsi böyle demiyoruz. Siz kötü bir örneği hepimize mâl etme hakkını nereden buluyorsunuz?

Lanetlenmek konusuna gelirsek bu cümle de inanan insanların bizlere ilk fırlattığı ok.

Ama onları cevap vermeye değer bile bulmuyorum. Çünkü gerçekten inananlar kul ile yaradan arasına girilemeyeceğini de bilirler.

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Benim kandan serum yapalım :))
    Zihniyet yapıları çok farklı. Karşılarındaki kişiye insan olarak bakmayıp , sıfatları etiketleri ile bakanlar var. Ve bu tür insanlar kendilerinden farklı olan herşeyden korkabilirler. Anlamadan hemen bir eylem gerçekleştirme içerisine girer beyinleri. Çünkü eğitimsizdir beyinleri. İnsanları iyi veya kötü olarak nitelendireceğimize, sınıflandıracağımıza, insanları dininden ırkına herşeyine kadar sınıflandırıyoruz.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de insanların yargilarindan sıkıldım keşke herks herseyden öte insan olsa *_*

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 0|0
    0|0
  • homofobik olmak doğaldır asıl homo olmak rahatsızlıktır homonun yaptığı bir ilacı içmem. Heleki ahlaki değerleri hedef alan satanist örgütler günümüzde eşcinselliği yaymaya bu kadar çalışırken aynı safta hiç yer alamam.

0|0
    0|0
    • Satanist örgütler? :))

• @ÇikolatalıBadem ne guzel inanmissiniz. Elit insanlara da benimsetmisler. Escinsellik dagilimini sosyal olarak incelersen dogal ve genetik bir dağılım olmadığı çok net ortada. Siz size nasıl dusunmeniz gerektiğini empoze eden şeyleri tanımıyorsunuz.

• Homofobik değilim çünkü benim gözümde değerleri hiçlik hepsinin yakılması taraftarıyım :/ ama insan hakları ve özgürlükleri denen saçmalık yüzünden elimiz kolumuz bağlı

0|0
    0|0
  • Onlar gitsin sapıklığına ilaç bulsun.

0|0
    0|0
  • Çok iğrenç insan var artık alışmak lazım. Bünye böyle pislikleri görünce afallıyor ama iyi bir panzehir lazım. Dünyaya iyi bir panzehir lazım esasında

0|0
    0|0
  • Hastalikli ruhun vs diye biseyler atip kendinizi hakli cikarmaya calismayin yaptiginiz sapkinliktir ve benide ikgilendirmez kimin ne yaptigi ama kalkipta ramazanda ciplak eylem yapip saygisizlik yapuyosa herseyi soylerim

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin başka bir erkeği skmesne normal bakamam.

1|0
    0|0
  • İsveçli bilim adamlarına sesleniyorum; Homofobikliğin ilacını bulun artık lütfen

0|1
    0|0
  • Günahsa da sevapsa da kişinin kendine. Beni ilgilendirmez cinsel tercihleri. Homofobik değilim.

0|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz !!

0|1
    0|0
  • Yaşasın Adolf Hitler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• yeni fobikleştim tadını çıkarmadan içmem.

0|0
    0|0
  • İçmezdim ihtiyacım olduğunu sanmıyorum 😊 bir kere geliyoruz hayata istediğiniz gibi mutlu olduğunuz gibi yaşayın sizin hayatınız beni ilgilendiren bir kısmı yok. Yargılama hakkına sahip değiliz sonuçta. Umarım bir gün tüm insanlar bunu kabullenmeyi öğrenirse sizlerde herkes gibi normal bir hayat yaşayıp rahat edersiniz 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...