Sizce bu astral seyahat gerçek mi? Bunu yapan var mı?

Bayağı araştırdım çok ilgimi çekti. Ama çok da inanamadım. Yani insanın ölmeden ruhunun bir başka boyuta geçmesi imkansız kendimce. Yani bir beyin aldatması olabilir mi, ya da psikolojik bir şey?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhun hangi boyuta geçtiği belirsiz uykudayken. Belkide berzah alanına geçiyor yani bilemeyiz.

1|0
    0|0
    • Uykudan bahsetmiyorum ama bunda tamamen bilincin açık oluyor belli kuralları var onları uyguluyordu ve ruhun dışarıda geziyormus falan bu m kadar doğru onu soruyorum?

• Tamam bu basit bir şey sadece sen yapmıyorsun. Gerçekle rüyayı harmanladığında hafif uyanık hale gelince zihnin sana evin içindeki nesneleri rüyanın içindeki varlıklarmış gibi bile gösterebiliyor. Anlık şeyler bunlar. Canın istediğinde olabilecek şeyler değil.

• Haklısın 😊

En İyi Kız Görüşü

• astral seyahat sırasında rahatsız edilen kişi düşüyor hissiyle uyanır.. düştüünü görür ama çarpma anında uyanır basitce aciklamaya calisayim vucudunuz uyuyor ama beyniniz uyumuyor, hala bilinclisiniz. duyu organlarindan input almayan beyin, hatirladigi kadariyla gercekci sanal bir ortam yaratiyor ve siz sadece onun icinde dolasiyorsunuz. "ruh"unuz bedeninizden ayrilmiyor, bilinciniz bos kalmaya alisik olmadigi icin kendi kendisiyle oynuyor.

1|0
    0|0
    • Hahh bunu bende düşünmüştüm ruh bedenden nasıl çıkar ya imkansız ölüp geri dirilmek gibi ölenin geri döndüğü nerde görülmüş ruh bedene çıksın girsin gezsin

• Aynen Bende aynı fikirdeyim bence en mantıklı açıklaması bu insan beyninin sadece bir kısmını kullanabiliyor beynimizin yeteneklerini hafife almamak lazım bu gibi şeylerde bunu anlıyorum ben

• Evet kesinlikle beyinle alakalı bir kız görüşü eig hakettinn ☺☺👏

Erkekler Ne Diyor 15

• Zaten bunu yapabilmek kolay bisey degil, bir gram korkun varsa yapamazsin. Uzun zaman alan bisey bunu gerceklestirmek

1|0
    0|0
  • Astraldan selamlar

0|0
    0|0
  • O nedir

0|0
    0|0
  • Gerçek geçen pazar marsta mangal yaptık

0|0
    0|0
  • 3 - 5 satırlık bi' bilgiyle denedim ama bir işe yaramadı.
    bence astral diye birşey var sağlam bir araştırma ve pratik gerekiyor. öğrenmesi zor

0|0
    0|0
  • Hergun cikarim seyehata var mi bir isteginn

0|0
    0|0
  • Ya bu bütün dünya bir aldatmaca ise

0|0
    0|0
  • bir arkadaş üç harflilerin işi olduğunu söylüyordu

0|0
    0|0
  • sacma yalan bırsey , zaten onun varlıgını ıdda eden kısı dahı sunu soyler ''yıllarınızı vermıs olmanız lazım 10 yıl 15 yıl belkı daha fazla '' yok oyle bırsey

0|0
    0|0
  • Yalan

0|0
    0|0
  • astral olup gitsinler ya :/ yoh öyle bi'şey..

0|0
    0|0
  • Gerçek

0|0
    0|0
  • İnsanın kendi kendini aldatmasıdır o ruh bedenden çıkmaz

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Vardır

0|0
    0|0
  • ilk denememi yapcam birazdan yapabilirsem

0|0
    0|0
  • Denemiştim oluyor sanırım ama ben korkup bıraktım :D çok kötü oldum çünkü yaparken kafam yandı resmen bayılıyodum hafifledim falan ilginç bir deneyimdi

0|0
    0|0
  • gerçek maalesef :(

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Kokutuyor beni ya :(

0|0
    0|0
  • Bir iki defa denedim sonra korktum 😂😂

0|0
    0|0
  • Sana sadce yapma derim sakn ama sakn baskada brsey demem aklin varsa yapma unut onu.

0|0
    0|0
    • Bosver bilmeden yorum yapiyorlar var ve gercek brsey tek tavsiyem sakın m. edipte yapma

• Yok ya Allah korusun var mi yok mu diye merak ettim yapmam zaten

• Sahte

0|0
    0|0
Yükleniyor...