Neden benden hoşlanan kimse çıkmıyor? Detaya bakar mısınız?

Arkadaşlar üniveristeye gidiyorum hala benden hoşlanan cıkmadı ikinci sınıftayım ilk sene bir kız faceden eklemişti beni adımı falan vs bulmuştu sonra geri cekmişti isteği falan neyse işte o zamanlar tipimde fena değildi ama bir senede ne olduysa tipim biraz hatta baya bir değişti benim yani o eski havam yok onun dışında okulda arkadaşlarıma yazanlar oluyor ki onların tipleride öyle mükemmel falan değil ama genede kızlar yazıyor yani bende en az onlar kadar konuşuyorum ama ben daha kibarım kimseyi kırmam kibar kibar konusurum kimseye ters bir laf söylemem zaten namazında niyazında bir insanım aklımda kötü düşüncede yok ama merak ediyorum nasıl etkileyebilirim ki birini ya sanki kendimi istenmeyen insan gibi hisseder oldum özgüvenim diplerde resmen...

Güncellemeler:
ggllc
of off

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Belki cesaret edemiyorlardır. Kızlara bakmıyorsundur. Biraz göz teması kurmayı dene bence

0|1
    0|0
    • aynen bakmıyorum göz teması hele hic kurmuyorum ya önemli mi bu

• Aynı mı hala. Arıca foto atıcam dedin atmadın

• aynen atmayı unutmuşum ama atıcam aklımda aynı durumlar hala

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim seni anlıyorum eskiden bende senin gibiydim o durumdan bir kaç sene önce biraz biraz kutulmaya başladım.
    kızlar biraz değişik hatta baya değişikler kibar konusmak kızların ilgisini cekmiyor aksına ne konustuguna asırı dikkat etmeyeceksin. kızlar kibar konusan erkeklerden hoşlanmıyorlar bunu resmen kanıtladım yani cünkü kibar konusan erkekle pek muhabbet dönmüyor eğlenemiyorsun.
    biraz deli dolu manyak olacaksın tanıdıgın bir kız görünce selam vereceksin napıyorsun ne ediyorsun bir kac hafta sonra zaten arkadaslıgınız pekisir el kol sakaları yapmaktan cekinmeyeceksin
    sunu söylersem darılır bunu söylersem ayıp olur gibisinden düsünmeyeceksin
    düsünürsen böyle kalmaya devam edersin zincirlerini kırıp rahat free free kızlara asılacaksın yavsayacaksın bunun başka yolu yok.
    bak zamanında bende senin gibiydim hiç kızlar eklemez gelip senle sohbet etmeye calısmazlar cünkü cekinirler senin tavrından dolayı lise bittikden sonra fark ettigim birsey var mesela lisede benim ismimi bir sürü kız biliyormus benim hiç görmedigim tanımadıgım kızlar bile hatta bir cogu hakkımda sevgilisi var mı diye sorusturmuslar bunu okul biterken bir arkadsımdan öğrendim o zamanlar bende senin gibiydim kızlardan cekiniyordum aralarına kaynayamıyorum gidince hemen sessiz kibar adam oluyordum ama bu yanlıs sessiz olmayacaksın aksine cok konusup güldüreceksin ve can alıcı nokta bir kıza karsı hic bir zaman cok iyi olmayacaksın en son bir kıza karsı cok iyi oldugumda ondan duydugum bu cümle öğrenti bana bunları.
    sen sevilmicek insan degilsin secilecek insansın
    bunun anlamı ne demek biliyormusun sevilecek insan degilsin mantık ilişkisi için secilecek insansın demek.
    kısacası son seceneksin demek.

uzun uzun karısık seyler yazdım artık anlarsan

0|1
    0|0
    • uzun yazman cok iyi oldu daha iyi anladım benim tipim nası desem sert degil o kadar degisik biraz kız gibi yüzüm biraz ama cok temiz değil yüzüm yani boy da 182-84 falan işte kısa degilim öyle yani bide kızlarla konusurken hep kusurlarımı düşünüyorum diyorum ya yüzümde leke vardı yok tüy vardı ona bakıyo mu vs yüz yüze konusurken o yüzden rahat olamıyorum falan sıkıntım o benim kendimi geri çekiyorum topluluklardan kantine bile gitmiyorum beni pek görsünler istemiyorum cunku sorun var gibi hissediyorum hep tipimde ya eskiden böyle değildim ama o zamanda güzeldim yüzüm tertemizdi ve kızlarda beni yakısıklı bulurdu Şu an biraz degistim galba

• hocam süper yazmıssın kesinlikle dediklerin doğrı ama ben işte bakımlı durmuyor olabilirim saçlarımda dağınık biraz kendime giden modeli cok bulamadım bir türlü ya gizliden cıksan sana mesaj atabilirim istersen ne yapacagımı bilemiyorum

• hocam gizliden cıkıyorum sen mesaj at

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sorunada sadece erkeklerin yazması da tam olmuş :D
    Özgüven eksikliğin var ondan

0|1
    0|0
    • :)) ya ama gerçekten cok canım sıkılıyor artık ya ne bilim yani ruhum daralıyor artık ya

• #Soran Kardesim bendede ozguvensizlik cekingenlik vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri ozguvensizligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ozguvensizligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardes çok iyisin Allah başına bela vermiyor aksine seni doğru yolda tutuyor.
    Fazla kafana takma böyle konuları kurcaladikca uzulursun Allah hayırlı birini çıkarsın karşına aceleye gerek yok.
    Anlıyorum goruyorsun milleti manita felan emin ol hepsinin kafasında bin tilki evleneceklerini zannediyorlar. %15 ihtimal bu. Ben mesela kimse ile oynamak istemiyorum olmayacak şey olduğunu bildiğim için kimse ile sevgili olmuyorum. Biliyorum yarın bir gün gideceğim ve o kişi geride kalacak.

0|1
    0|0
    • ya sevgili olmasak bile ne bilim sıkı arkadaşımda yok öyle yani kibarlık yapıyorum diye mi acaba ne bilim ciddiye mi almıyorlar acaba ya kafamda bir sürü soru var özgüvenim yerin dibinde resmen

• Bak bazı insanlar kendini tam olarak karşı tarafa düzgün aktaramaz. Dışarıdan soğuk görünebilir. Sen kendi içinde kusur gormuyorsun ama insanlar dışardan bunu fark ediyor bir kaç arkadaşından yardım işte ve ona "ben nasıl biriyim" gibi sorular sor kendini tanımaya ve sevmeye çalış. Sevgili işine tekrar gelirsek cesaretin ve biraz da öz güvenin var ise birazda tıp varsa yaparsın. Ben kızların tipe baktığına inanmıyorum kızlar ilgi çeken şeyleri sever ilgi çekici şeyler yap.

• tipim nası deseme ya tatlı derler belki ama sert bir tipim yok yani

• Bende bekliyorum gün gelir cikar

0|1
    0|0
    • inşallah kardeş korkuyorum artık özgüvenim sıfırlandı resmen ya

• Çıkar biraz sabret

0|1
    0|0
Yükleniyor...