Ölmek mi? Acıya gülmek mi?

zorluklara karsi hayat durusunuz nedir? Ölsemde kurtulsam mı? yoksa hic sallamamak mı?

0|1
17|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Hemen bir yol bulup herşeyi düzene sokma taraftarıyımdır, bir sıkıntı içinde olduğumda asla o sıkıntıyı çözmeden uyuyamam. Ben bu yüzden günlerce uyumadığımı biliyorum. İlla düzelecek başka türlüsü olmaz.

0|1
    0|0
  • ikisi de degil.
    mucadele etmek sabretmek..

1|1
    0|0
  • Ağlanacak halime gülerim.

0|1
    0|0
  • İntihar korkakların işidir. Hiç düşünmedim mi? Düşündüm. Ölünce ne olacak ki? Ben yaşadığım her zorluktan sonra rahatlığa kavuştum. Acılar olmadan ne yaşadığını hissedersin ne de mutlu olduğun zamanın farkına varırsın. Benim düşüncem bu.

1|1
    0|0
  • Ölmek kurtuluş degil 😪👀

Aciya gülmek zaten tee ne kadarina gülecez ki salla
    🚬

#rr

1|1
    0|0
  • Hiç sallamamakllll

1|1
    0|0
  • bir süreden sonra amaaan ne olacak en fazla durumunda oluyorsun o yüzden acıya gülmek

1|1
    0|0
  • gülmek :DDDD

0|1
    0|0
  • Ne sallıcam yaa 🙌

1|1
    0|0
  • Öyle olsaydi kankss Şu an ölüydüm 😀😂😂😂😘

0|1
    0|0
  • Sabretmek.

0|1
    0|0
  • Ölsem de kurtulsam modu var. Ama ömür uzun gibi umursamama moduna geçmeye çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Bazen ölsem de kurtulsam diyorum sonra zaten öleceğim diyip sallamayıp sabr ediyorum

0|1
    0|0
  • Zorluğun ve acının büyüklüğüne bağlı

0|1
    0|0
  • Hiç biri huzurlu bir hayatım var. Bu bana yeter.

0|1
    0|0
  • Hiç salamiyorum. Ölmek için yaşıyoruz sonucta.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Herşeye rağmen hayat yine de yaşamaya değer.

0|1
    0|0
  • Ölmeyi hiç aklımdan geçirmiyorum böyle durumlarda Allah da düşündürmesin. İntihar hiçbir zaman çözüm değildir. Her zaman kendi kendimin psikologuyumdur ;-)

0|1
    0|0
  • Zorluğuna göre değişiyor

0|1
    0|0
    • Hepsi ayni be kardesim sadece olus semasi fsrkli dik durmak onemli ilk dalgayi atlattiginda figerleri sarsamaz seni ilkini gogusle gerisi gelir

• ne ölmesi hayatini kimselere adamiyacaksin dusunup cozum bulmalisin herkes hakettigi hayati yasar kendini seviyorsan sakin keske olsem deme.
    ölū bir imparator olmaktansa yasayan bir dilenci olmayi tercih ederim (La Fontaine).

0|1
    0|0
  • Sihimde değilsiniz bakışı.

0|1
    0|0
  • Acıya gülmek :D

0|1
    0|0
  • ananla dans etmeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Acıya gülmek.