Kapat

Solcu kızlara bakış açınız nedir? Solcu kızla evlenir misiniz? Anketli?

Şahsen ben solcu kızla evlenmem. Solcu kızlarin giyimi, kuşami, rahatligi, erkeklerle haşir neşir olmalari bana göre degil. Solcu kizla evlenmek maca 3-0 geriden baslamak gibi bir durum bence.

• EVLENMEM
    44%(12)33%(25)Oy Ver27%(13)
  • evlenebilirim
    56%(15)67%(51)Oy Ver73%(36)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Solcu kizlari sevmem. Ama ankarada ölen solcu kizlarada üzüldüm. Ölen her insana uzülurim. Sadece kurtler vede Turk olmayan aleviler haric. ;)

0|0
8|23

En İyi Kız Görüşü

• Solcu kızlarda seni bekliyodu ayrıcada sünni çok tanıdığım kız var giyimiyle arkadaş ortamıyla gayette fazla rahat olan hatta gece hayatı olan tanıdıklarım bile var bu durumu siyasi görüşle değerlendirmek saçma

0|2
    0|0
    • Ya allevi niye mezhepcilik yapiyon ki.

• Ben mi yapıyorum sen yapıyosun be sünni

• Ben canavar degilim. :-D misal Türk Alevilerini severim. ;) mezhepci degilim hadi iyi geceler.

En İyi Erkek Görüşü

• solcu kızla eğlenilir.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Açıkçası zaten kimse de beni bir yobazla evlendiremez. Onun için kendi kendine gelin güvey olma solcuların hiç biri sana varmaz.

0|6
    0|0
  • Eğer sevdiğin kadın Sosyalizm'den anlamıyorsa; Sende kadından anlamıyorsun demektir..
    Che Guevara

0|2
    0|0
  • sağ yumruklu kızlar candır :) mesela ne demişler.. ' ÜLKÜCÜ KIZLARI SEVİN ZİRA ONLAR NE SEVDALARINI BIRAKIRLAR NE DAVALARINI' Tabi bir söz daha var
    ' ÜLKÜCÜ KIZLARI SEVMEK YÜREK İSTER' diye onuda düşünüp sevsinler :):):)

0|0
    0|0
  • Senin ırkçı beynini s*km

0|1
    0|0
  • Evlenmem erkek değilim😂

0|0
    0|0
  • Hayatımda bu kadar saçma anlamsız bir düşünce görmedim. Sen evlensen onlar evlenmez zaten ağır yobazsın

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir saçmalık ya nasıl bir mantıksız soru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Olabilir neden olmasın kişiliği ilede alakalı bir durum ama bu solculuğuna görede değişir yani bu ülkede solcu profili hep bir değilki örgüte sempati destekleyende solcuyum diyobiliyorken siyasi görüş olarak Atatürk diyen bir kızda solcuyum diyebiliyor enteresan tabi :D Solcu var solcu var yani bu ülkede :)

0|1
    0|0
  • Yobaz olamadıktan sonra tüm insanlarla evlenirim açık ve net Solcularla evlenirim asıl :)

0|0
    0|0
  • Kaba maba diye silinecek puan eksiltilecek ama ya hu ne ma. lllar var bu memlekette meke.

0|0
    0|0
  • Solcuyum evlenirim ne zannettiniz bizi..
    İnsan olduktan sonra

0|1
    0|0
  • solcudan solcuya fark var. çoğu solcuda ske sürülcek akıl olmadığı doğru fakat gerçekten temiz kalpli, iyi niyetli, yıkıcı değil yapıcı solcular da var.

0|0
    0|0
  • Sol görüşlü olmayan enazından aydın ve sosyal demokrat olmayan bir kızla asla evlenmem !

0|0
    0|0
  • İnançlı, Edepli, Ahlaklı, iffetli olmayan insanı sevmem inşAllah

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE evlenmem.

0|0
    0|0
  • bir gün insanları insan oldukları için seveceksiniz de o gün ne zaman gelir inan bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum kız ateist olsun yine evlenirim. Bu nasıl soru aq?

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir kafa lan

0|0
    0|0
  • Kendini bilene sağ sol farketmiyo, hepsini aynı sanma

0|0
    0|0
  • En güzeli asdf :D

0|1
    0|0
  • aşk bu olabilir

0|0
    0|0
  • o cahillikle sen maça direk kaybederek başlamışsın ve adamım

0|0
    0|0
  • alevilere karşı bu önyargın niye?

0|0
    0|0
  • İnsan olsun farketmez benim için. Ülkücüymüş, solcuymuş, No problem. Aşk varsa gerisi tırttır.

0|0
    0|0
  • Müslümansa ve kafası mantıklı çalışıyorsa evlenirim. :D

0|0
    0|0
  • Evlenmem 2 kere çıktım miting miting gezdik. Evlenmek isteyen arkadaşlara başarılar.

0|0
    0|0
  • Vatan hainleriyle isim olmaz. Onlari alacak yeterince hain var zaten ülkede. Onlarla evlensinler.

0|1
    0|0
  • Evlenem :D Çok komikler ya , ne işin olur. Arkadaş dahi olmam ne evliliği...

0|1
    0|0
  • Cihangir solcusu ise asla ve kat'a

0|0
    0|0
Yükleniyor...