Gay kaplumbağa alır mısınız?

Bu demek değildir ben tasvip ediyorum ama herkesin din seçme özgürlüğü varsa cinsiyetine karışılması gerekir mi? Videoyu izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

0|1
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayvanı bile almıyor insana nasıl bakıyorlar kim bilir gerçekten düşünsel olarak akıllarından neler neler geçiriyor bu insanlar bizler hakkında

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kaplumbağaları ve balıkların akvaryumlara mahkum edilmesine karşıyım açıkçası doğadaki düzenlerini bozup ap tal insan oğlunun sırf huzuru için bir kavonoz cam benzeri şeye hapis hepsinin adaletsiz olduğunu düşünüyorum

1|1
    0|0
    • Aferin güzel yerden baktın. Tebrikler. Bakış açısı önemli.

• Onlarda canlı tamam sevelim sevmeyelim demiyorum o doğadan koparmayalım doğa fazlasıyla onları korur örter ve sakının düşmanlardan insanoğlunun tek yapacağı şey ayaklarına gidip beslemek olmalı hapise tıkmak demek değil onları

Kızlar Ne Diyor 14

• devenin nalı.

0|1
    0|0
  • Çok saçma bir kısa film. Daha saçması çekilemezdi herhalde.

0|1
    0|0
  • Kaplumbağa gay olsa ne olucak biseks olsa ne olucak hetero olsa ne olucak kamera şakası gibi bu ne geri kafalılıktır. İnsanlara gelince tasvip etmiyorum ama hayvan yaa bu çok garip insanlar var cidden.

0|1
    0|0
  • Kaplumbağaya nikah kıyacak sanki millet sana ne ya hu gayse gay. Alırım niye almayayım.

1|1
    0|0
  • abi kaplumbağayla ilişki yaşamayacağıma göre... ne farkeder gay olsun:) onun çapkınlıklarıyla uğraşmam ben de:)

0|1
    0|0
  • Video yu ancak yarın izleyebilirim ama güzel bir şeye benziyor

0|1
    0|0
  • Alırım da kaplumbaganın gayi mi varmıs :D

0|1
    0|0
  • Banane kaplumbağanın tercihinden :D alırdım

0|1
    0|0
  • hep alırım zaten rutinimdir

1|1
    0|0
  • Gay mi olurmus😌

0|1
    0|0
  • vay be 1 saat önce falan başka bir sitede izledim bunu şimdi burada görünce şaşırdım

0|1
    0|0
  • Kaplumbagndamı gayi varms sdfgkg

0|1
    0|0
  • Saçma soru ve almazdım.

0|0
    0|0
  • Alırım tabikide, ama bu videodaki hayvanlar gay değil, bir duyar yaratmak adına gaylere olan antipatinin ortaya çıkması adına böyle bir video yapılmış bu anlatılmak istenmiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Lut kavmininde altına hikayesini koyaydın be kardes. insanlara hos görü hos görü sonunda lut kavminin sonu gibi olur. bugun gayliga muama gösteren yarın öbürgün aile içine musama gösterir tövbe ya ne gunlere kaldk

0|1
    0|0
  • Alırım bro

0|1
    0|0
  • Cinsellik bir seçimden çok bir yönelimdir. Bireyler hangi cinsten hoşlanayım diye kendilerine sormaz, yöenlim sonucu bir cinsten (veya her ikisinden veya hiçbirinden) hoşlanıyor olurlar.

0|1
    0|0
  • aynen öyle...

0|1
    0|0
  • Hayır benimkiler tepişiyor arada

0|1
    0|0
Yükleniyor...