Kızlar neden kilolu erkeklerin yüzüne bile bakmıyor neden kilolu insanlar sevilmiyor, hor görülüyor?

Ben kilolu bir insanım , yanlışlıkla oldu galiba sevenim var sevdiceğim var ama neler çektiğimide bilirim. Neden kilolu erkekler / kızlar bir tercih olmuyor dışlanıyor sevilmiyor. Bunun cevabını öğrenmek isteyen bissürü benim gibi arkadaşım olduğunu biliyorum bu sitede. Cevaplarınız çok önemli

• Seviyoruz neden sevmeyelim.
    92% (11)67% (4)83% (15)Oy Ver
  • Evet sevmiyoruz.
    8% (1)33% (2)17% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nasılım soruları daha cazip geldiyse demek böyle bir konu hakkında yorum yapacak insan çıkmadı be.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bana sempatik geliyor :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsani degerlerden kopuk insan gorunumlu varliklar sevmez. İnsanlar sadece dis gorunusten olusuyormus gibi davranirlar. Ki bu insanlari ciddiye almamak lazim

0|0
    0|0
    • Bu insanların fazlalık olduğunu biliyorsun dimi sayıca bizden üstün olduklarını

• Kendi oz annem ve ablam surekli benimle bu yuzden alay ediyordu surekli laf sokuyordu. Ne kadar koyuyordu bana biliyor musun? Onlar benim ailem bana destek olacagina nasil kostek olabilirlerdi ki? Herkesin agzina sicarak verdim kilolarimi, estetigimi de yaptirdim Şu an kismeyi takmadan gecmisteki acilari birer birer cikararak cok guzel yasiyorum. Umudunu kaybetme ve kendine inan. Kendine inanmadikca bir gram bile veremezsin.

• Benim beni 3 yıldır seven bir sevgilim var oldukça mutlu ve huzurlu şekilde yaşıyoruz. Ben mutluyum darısı olmayanların başına

• Aynı durum kadınlar için de geçerli..

0|0
    0|0
    • zaten iki cins için yazdım biliyorum hemde cok yakından biliyorum projemide bu konu üzerinde yaptım ki çok umutsuz ve mutsuz oldum insanlarla konuştuktan sonra

• Kendi adıma takıntı yapıyorsam namerdim , sadece merak ediyorum neden diye ve görüldüğü gibi cevabını alamıyoruz en büyük sıkıntı bu

• Nedeni basit.. Farklıysan sevilmiyorsun. Herkes gibi değilsen dışlanıyorsun. Normalin dışındaysan eziklik kaderin. Kahrolası toplum ve yargıları..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...