Babam arada bir icki iciyorum diye azarladi ?

40 yilda bir icki iciyorum o da bir bardak felandir. Babam sordu iciyor musun diye bende dedim. cok nadir biraz iciyorum dedim. bir zarari felan yok sonucta kafam da guzel olmuyor. Buna cok karsi cikti hatta bir daha icersen duyarsam gorursem seni eve bile almam dedi. Sizce cok katı gereksiz baski degil mi yanlis mi dusunuyorum?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dini maddi manevi her turlu zarar kardesim ne diye b. kdan tati olan birseyi iciyorsun. Ustelik bagimlilik yapiyor..
    Bende ictim oyle efkarina felan genclik diyelim :D Simdi icmiyorum :)

0|0
    0|0
    • Peder ne yapti

• Babamin haberi yok eve girmedi bile. Baban hakli sende icme kardes. Yas kac bu arada

• 19 yasindayim

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi demiş içme sende

0|0
    0|0
  • İcki haram genc

0|0
    0|0
    • Biliyorum

• Belki haddime degil ama seni icmeye zorlayan arkadastan hayir gelmez zorlamiyorsa da icmeyebilirsin baska seyler ic

• Zorlamiyorlar tabi ama kizli erkekli ortamda herkes icki icerken ben kola mi icecem

• Bencede hakli ben olsam benim oğlum alkol alırsa ağzına nelr yapmam

0|0
    0|0
    • Zarari uokki ama. cok nadirbiciuorum

• Ben bilincli biriyim ama

• Sen istersen profesör ol ama anne baban gözünde daha 5 yaşında cocuksun

• Bence adam haklı demıs sen onun cocugusun tabıkı kızıcak

0|1
    0|0
    • Eve almam dior yaw :D

• Haklı sende cocgun olsa gozunden sakınırsın ve bılıyon bazıları alkolden sıgaradan hıc hazzetmez ben sıgara ıcıyorum mesela cok dını buyun bırıde deılım ama alkolden nefret edıyorum

• Pederde sigara icer

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır çok haklı.
    Eğer az az alıştırırsan bünyeni ve günün birinde alkol seni rahatlatırsa bağımlı olursun. Neden bahsettiğimi şu an anlayamazsın, ben bağımlı olmam diyebilirsin ama inan bana farkına bile varmazsın.

0|0
    0|0
    • Bayadir iciyorum ama cok nadir

• gereksiz baski olsada o senin baban dedigini yap.

0|0
    0|0
  • bosver keyfine bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...