Yaptığım kezbanlık mı sizce normal mi?

Sporda zumba dersindeyiz. bir şarkı açtı hoca neymiş ikili gruplar halinde dans edilecek. Yakın arkadaşım da yok derste herkes çift oldu geriye bir adam kaldı. Ben de baktım kolkola girip zıplıcaz oynucaz. Ben çıkıyorum dersten dedim. Yani tango kursuna gelsem anlıcam. Ne diye gireyim elin herifinin kıllı koluna. bir de terliyoruz vıcvıc. Iyyy. Utandım sonra çıkınca. Kezbanlık mı yapmışım? Erkekler gidin ağırlık çalışın siz ya ne işiniz var pilateste zumbada.

1|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bircok kadin senin gibi kezbana kurban olsun..
    Bir kadin elin herifine kim olursa olsun herzaman mesafesini koymasi gerek, nereden biliceksin adamin sirf abazalik pesinde olmadigini..
    Bana göre en dogru olani yapmissin..

1|0
    0|0
    • Ahahah güldürdün valla teşekkür ederim. Sen de baya maçosun galiba :)

• Rica ederim, yok kesinlikle maco degilim, benim icin kadin asaletli, karakterli, kendini bilen olmali, öyle kadinlara sonsuz saygim var..

En İyi Kız Görüşü

• Yani dans etmek zorunda değilsin tabi elin adamıyla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Normal

1|0
    0|0
  • Bir kadın şunu yapmalı şunu yapmamalı deyince nasıl kızıyorsanız sizler de bir erkek şunu yapmalı şunu yapmamalı demeyi kendinize hak görmeyin.

0|0
    0|0
    • Erkeklere zumba yasaklansın demiyorum tabi ki de. Herkesin kendi seçimi. Özgürüz. Ama hoş bulmuyorum bu da benim görüşüm

• Karakter

1|0
    0|0
  • Adam ne utanmistir şimdi :) sen sadece kadinlarin zipladiği yere gitsen sen orda sallarken herkes yine bakicak gotube memelere

0|0
    0|0
    • Ya ben de kibarca söylemeye çalıştım ama adam bozulmuştur tabi ki de :( kadın kadına baksa nolucak en fazla kıskanır birbirini

• Zayiflamak icin mi gidiyosun? Spor salonlari artik partner bulma yeri olarak kullaniyo

• Kezbanık demeyelimde utanmak çekinmek diyelim. sonuçta tanımadıgın birinle olucaksın normal bir davranış yani.

0|0
    0|0
  • Bu senin tercihin ki bence güzel bir tercih kimsenin koluna girmek zorunda değilsin ve çift ne alaka onu anlamadım bireysellik varken dediğin gibi dans okulu da değil düşüncesizlik yapılmış..

0|0
    0|0
  • şahane istediğinize gideriz spor konusunda. kezbanlik yapmadın aslında ne hissediyorsan onu yaptın doğrusunda bu bence.

0|0
    0|0
  • Erkekte yumoşla yıkanmanın yan etkileri maalesef zumba nedir ya :D

0|0
    0|0
    • Ya kıvırtmak gerekiyor bir de:)) ya yumoşlar ya da kç izlemeye giriyorlar. Hiç anlamıyorum

• Bunun bide tango versiyonu var universitede abazalar uyuz oluyorum onlara 🔫

• Zumba dersine erkek-bayan karışık girmek saçma zaten.

0|0
    0|0
  • kardiyo esneklik? lazım degil mi

0|0
    0|0
    • Lazım tabi ki de ağırlıklı olarak kızlar olunca bacak popo çalışılıyor ve erkekler az olduğu için dikkat çekiyor

• Bile bile o ortamda bulunup eziyet çekmek niye işte o zaman :))

• olgunluk kolay gelmiyor

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi yapmışsın

1|1
    0|0
  • :D zevk meselesi adam zumba'da eğleniyor demek ki

0|0
    0|0
  • adamda senin yağlu vcuduna dokunmaya meraklıydı zaten tee allam yaa

0|0
    0|0
  • Normal bence