Nasıl silah bunu alacam?

Nasıl silah. Yarı otomatik. Glock mekanızması var sılahta. 5 bın tl fıyatı. Yarın gidip alacam. Hs 9 mod desert sand. Aşık oldum sılahta resmen :)Nasıl silah bunu alacam ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Napçan silahı kanks hiç sevmem silahları

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Polis asker değilsen alamazsın bu silahı ya da kanunların belirttiği şartlarda güvenliği tehdit edici bir meslek icra etmen lazım yeme bizi ziya.

0|0
    0|0
    • Polıs asker olmadığımı nerden bılıyorsun. Hem bu ıkıncı olacak.

• Azım Kürtlere siktim doguda halada doğudayım sikmeye devam.

• Değilsin demedim değilsen alamazsın dedim. Ayrıca sen adam da değilsin Kürtlere sıkmak ne demek Türk askeri polisi Kürde değil teröriste sıkar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden aliyorsun anlamam ben bu islerden yardimci olammam😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O ne özgüven o. Emniyet genel müdürü müsün ki bu kadar rahat yarın gidip alacağım diyorsun? Üstünde yakalarlarsa, avradı mahil uzuvlarında denerler silahı, bilgin olsun...

0|0
    0|0
    • Tasıma ruhsatım var. Kım kımı yapar bellı olmaz

• Prosüdürleri bildiğim için açıkçası inandırıcı gelmedi ancak sana da yalancı muamelesi yapmak istemiyorum, peki dediğin gibi olsun...

• Yalanım yok. Nıye yakalamıyor madem tasıma ıznım yok ya. Yakaladı bı kere bısey yapamadı neden acaba

• dikkat et güvenip hayatini mahvetme bakalm

0|0
    0|0
  • Kullandım tepme sıfır hafif ve xray de sinyal vermediğini söylediler

0|0
    0|0
  • çöpten başka birşey değil

0|0
    0|0
    • Bı gıt. Sen ne anlarsın

• senin yaş max 16. babanın alıcam dediği tabancanın görseli koyarak ilgi çekme çabasındasın. yol alınız.

• provokatiflik den şikayette bulundum. doğu falan diyosun. resmen teröre gönderme yapıyosun. bence incelenmeli bu şahıs , ip bilgileri güvenlik güçleriyle paylaşılmalı. bu ciddi bir konu. ihbarweb e ihbarımıda yaptım.

Yükleniyor...