Ailevi konular yardım edin?

Arkadaşlar lise öğrencisiyim 1.5 sene önceye kadar annemle kalıyordum Şu an ise mahkeme kararıyla babamla. Küçük kardeşim var onada ben bakıyorum babamla anlaşamıyorum, dedem ve babannemde bizimle yaşıyor onlarlada anlaşamıyorum. Annemi çok özlüyorum farklı şehirdeyiz 2 günlüğüne burdaydı ve bugün gitti inanın saniye başı gözlerim doluyor ağlıyorum ya öyle hissediyorumki dayanamıyorum. Aklımdan düşüncelerini , üzüntümü nasıl atıcam nasıl atlatıcam ben bunları.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Konus annenle

0|0
    0|0
    • Anneminde elinden gelen bişey yok ki mahvoldu kadın saç kıranı diye bir hastalık oldu saçları döküldü yarısı yok saçlarının sıkıntıdanmış.

• Allah yardimcin olsun

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşındaysan istediğinde kalırsın ama görünüşe göre değilsin🤔🤔🤔🤔 sabret sonra gidersin anana

0|0
    0|0
    • sabret kelimesi söylendiği kadar kolaymıdır sence 1 yıl daha var o 1 yıl içinde neler yaşayacağımdan haberin yok ki

• Terbiyesizlik yapma İnşAllah Allah başına böyle birşey vermez belliki çok rahatsın ki bu konuda hakaret edebiliyosun

• versin 😃😃

Erkekler Ne Diyor 1

• mahkeme seni alıp neden babana verdi?
    sanıyorum annenin maddi imkanları ile alakalı?

0|0
    0|0
    • hayır bir yıl kaldım lisede , çocuğa bakamıyor okutamıyor diye velayetımı aldı annemden tekrar.

• allah yardimcin olsun

• Amin Allah razı olsun

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...