Çıldırmak üzereyim başıma talihsiz bir olay geldi biri beni sakinleştirebilir mi?

Tam4 saatir bunla uğraşıyorum şu an odamda çıldırıyorum.4saat önce Komşunun 10 yaşındaki kızı facebokktan ana bir paylaşım yolladı. Fotoğraf şeklinde Annemle annesi fotoğraf çekip bana atarlardı annem baksın diye. Neyse tıkladm virüsmüş. Onada olmuş kız basınca herkese yollamış bende yine annemle annesi fotoğraf çekildi diye tıkladım indirmek için. Direk sayfamdan 10 kişiye yolladı otomotik. Ve anasayfada etiket yapıp p. orno paylaşılıyor virüs bu. Keniminkini hallederken annesi eli kolu titriyor beni çağırdı gitti yeğni gelmiş bize yaptım yaptım dedi. Yapmamış 2 saat anasayfamda o kızın beni etkiketlediği p. orno kaldı. Onlarınkini halledene kadar kendimki gecikti amca, teyze, dayı herkes arıyor oğlum çabuk sil biliyorlar ben yapmam etiketlendiğimde gözüküyor yani ben yapmamışım başkası etiketlemiş neyse çıldırdım sakinleşemiyorum 10 kişiden 7'si kız bu ne barkın diyorlar açıkladım ama küçük kardeşim yapmış gibi bahane gibi gelebilir offf offffff :(

Güncellemeler:
...
,..,

1|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ona buna tıklamayın arkadaş. 8 yıldır kullanıyorum hiç böyle bir sorunum olmadı

0|1
    0|0
    • Tıklamam normalde annem sürekli kızıyor sana benim fotoğrafımı atıyor bilgisayara indir bakıcam diyee ondan indirdim başımıza gelmeyen kalmadı

• :) tedbiri elden bırakmamak lazım

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben direk hesabı dondururdum sonra gece açardım çoğu insanların aktif olmadığı bir Zaman'da temizlerdim hepsini. Keşke dondursaymışsın sende hemen.

0|1
    0|0
  • Kötü olmuş sakin ol elinde olan bişey değil sonuçta

0|1
    0|0
  • Olan olmuş

0|1
    0|0
  • bir durum paylas hepsini etiketle bn yapmadim diye virus diye anliycaklardir her insanin basina gelebelir sıkma canini ☺

0|0
    0|0
    • Yazdım özelden herkese olay olduğu gibi yazdım

• Iyi bari dert etme olur boyle seyler

• Malesef talihsiz bir olay benlikde değil ama oldu bir kere

Erkekler Ne Diyor 5

• Kötü olmuş valla geçen bizim bir arkadaşada oldu ama sıkıntı yapma olabilecek bişey bide paylaşım sana ait değil etiketlenmişsin

0|1
    0|0
  • hemen format atman gerekiyor burda bile zaman kaybetme.

0|1
    0|0
  • Dondur hesabını ve Facebook iletişim emaili at.

0|1
    0|0
  • Dualarımız seninle

0|1
    0|0
  • Ee olmuşla ölmüşe çare yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...