Şeriat isteyen insanlarımız bir bakabilirmisiniz?

Siz nasıl Müslümansiniz? Şeriat nedir? Bir insanı yaptığından dolayı cezanlandirmaktir ya da idam etmektir. Hırsızın eli kesilir tecavüzcü idam edilir evlilik dışı ilişki yaşayanlara kırbaç cezası (ki burada kadın daha fazla kırbaç cezası verilir) vs.
Hani allahtan başkası ceza veremezdi? Hani onun aldığı canı başkası alamazdı? Siz kimsiniz de birine ceza vermeyi uygun görürsünüz?

Güncellemeler:
Güncel

0|2
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Şeriat ı bende hiç onaylamıyorum ama toplumumuz o kadar okumakdan aciz ki beyinlerinin yıkanması başkaları tarafndan kolay geliyor

0|0
    0|0
    • Cahillik işte arapçadan bir b. k anlamayan kurana tapıyor şeriatı istiyor ulan bir parfüm sıktı diye kırbaç cezası alan bile var neyin kafası bu mk

En İyi Erkek Görüşü

• Şeriat sadece yönetim şekli değildir, tuvalete sol ayakla girmekte şeriat hırsızlık yapmamakta şeriat zina etmemekte şeriat, bir şeriattamı var ceza o zaman ben adam öldürüyüm kimse ceza vermesin Allah vercek diyim olurmu bu :) hırsızın değil hırsızlığın kolunu kesmek içindir şeriat

0|0
    0|0
    • Sen istediğin kişiyle seviş ama zina yapmaktan kırbaç cezası ye sonra görürüm ebeninkini.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer seriat ve kissasa kissas olmazsa hirsizlar tecavuzculer katiller fink atar ülkede şimdiki gibi. Bak bakalim iranda hirsizlik yapiliyor mu. Ben gerçek seriat isterim simdi bazi islam ulkeleri seriati saptırdı. Kuran a da psikopat kitap gibi asılsız ifadeler kullanmayin. Her dine ve görüşe sayginiz olsun.

0|0
    0|0
  • Zaten o cezaların çoğu kuranda yazıyor kardeşim ondan diyorlar herhalde 😀

0|0
    0|0
  • beyin not found :sdfgf

0|0
    0|0
  • şeriat şirktir bunun farkında değilsiniz eyy paganlar

0|0
    0|0
    • Sen cinsellik yaşadın diye kurbanı cezası alda sonra şirki biyerlerine s. karsın.

• Kırbaç cezası

• sen ne düyorsun eğer recm olursa rabbe ortak koşmak olur bu siz kimsinizde haksız yere birini taşlıyorsunuz ancak zina (evli birinin eşini aldatması) bunun cezası 100 celdedir (şahitler huzurunda 100 kez yaralamayacak ancak acıtacak biçinde vurmak)

saygısızlığınız size kalsın bayım

Yükleniyor...