Kedi veya köpek almak istiyorum fakat?

Ailem buna izin vermiyor. Namaz kılıyorlar sanırım o yüzden. Nasıl ikna edebilirim? Gerçekten çok istiyorum. Sizede çok tatlı değiller mi? ^-^😍😍

0|1
5|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kedi olan yerde namaz kılınır kedi beslemek sünnettir. Bence burdan yürü :D bende Şu an 2 tane var :D

1|0
    0|0
    • Helal olsun😂 teşekkür ederim🙈

Erkekler Ne Diyor 8

• kedi alabilirsin, dinen sakıncası yok, hz peygamber de kedi beslemiştir çünkü.

1|0
    0|0
    • İzin vermiyorlar 😞😞😞

• Ahah😂 mübarek aile

• benim kedi sakıncası yok
      cok var tanıdım namazında niyazında evinde kedileri olan

• Dogru ama pislik olur diye çekiniyorlardı zamnın behrinde halı yıkama fabrikasında çalışıyordum bir kadın halılarını yıkadacakmış aradı evine servisle gitti okadar pis kokan okadar mikrop olan heryer köpek pişligi köpek sıçmış işemiş halılar halı olmaktan çoçıkmış köpek pisletmiş öyle kalmış evin içine gşrdik leş gibi ve kadına dedikki altın versen senin pis halılarını yıkamayız dedik sonra dedimki ben hayatımda evde böyle pis pasaklı kadın görmedşm dedim çıktım gittim köpek elgibi bişey kçhalıda şıçmadıgı işemedigş yer kalmamış insan okadar pis olurmu bu köpek alan karılar evde hayvan gibi yaşıyorlar

1|0
    0|0
  • sevap puan peygamber nur mutluluk huzur insanlik tatli dil al sana ipin ucuda sonuda beybisi.

1|0
    0|0
  • Namazla Kedi ve Köpeğin Alakası Yoktur. Gel Bunu İnsanlara Anlat.. Mezhep...

1|0
    0|0
  • Gizli al

1|0
    0|0
  • Kedi alabilirsin sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Sen seviyorsun diye kedi köpeğin pisligiyle annen baban yasayamaz

0|0
    0|0
  • kuş felan al

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evde bu tür hayvanların beslenmesine bende karşıyım. varsa bahçende besle.

1|1
    0|0
    • Neden karşısın ki?

• köpeğin nefesi berbat kokuyor. arkdaşımın evine sırf bu yüzden gitmiyorum. midem bulanıyor. kedide çok tüy döküyor bir çocuk gelişimci olarak sağlıklı bulmuyorum.

• Kedi olan evde namaz kılınır.

1|0
    0|0
  • Evin önüne bir köpek alir sizi hirsizlardan korur hem

1|0
    0|0
  • kedinin namazla alakası yok alabilirsin peygamber efendımızınde kedılerı varmış

1|0
    0|0
    • Duymuştum ama anlatamıyoruz 😒

Yükleniyor...