Sevgilimin kız kardeşiyle anlaşamıyorum akıl verin?

2 yıldır birlikteyiz hatta evlilik düşünüyoruz. Ailesiyle tanıştım annesi çok tatlı çok sevdi beni ben de onu ama kız kardeşi istemiyor. Sebebi ise ben sevgilime göre daha çok kazanıyorum hatta şu an kendi evim arabam var mesleğim iyi. Ama sevgilimin sadece arabası var ve mesleği de para getirmiyo. Ama ben onu seviyorum.. o da takıntı yapmıştı bir ara ama hallettik. Şimdi de kız kardeşi başladı. 'Sen iyi bir kızsın ama ilerde sorun yaşarsınız abimin üzülmesini istemem' dedi. Kız mesaj atıyo siz olmazsınız diye. Sevgilimin arada kalmasını da istemiyorum ne yapmalıyım?

1|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• takma sen. siz olmazsanız dedikte, öyledir canım de geçiştir. önemli olan siz ve sevdiyiniz kişi. ve birlikte mutlu olmanız. :) kız kardeşiyle evlenmiyorsunuz ki :) ayrı evde yaşıycaksanız bir problem yoktur :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlilik düşünüyorsanız gerçekten birbirinizi seviyorsunuz demektir. Böyle birini bulmuşken kız kardeşin sözleriyle ilişkini zedeleme. Tabi ki eşin olacak kişinin ailesi önemlidir ama siz daha önemlisiniz. Sevgilinle nasıl aştıysanız zamanla kız kardeşi de kabullenir, konuşarak halletmeye çalış seviyorum de anlaşıyoruz de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kız kardeşi boşsa bana uygunsa aramı yap söylerim karışmaz size :) siz sorun etmedikten sonra bişey olmaz ama ilerde senin aile çevre laf ederse iyi olmaz

0|0
    0|0
  • kız kardeşi ilemi evleneceksin

0|0
    0|0
  • Öldür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen bizden iyi mi bilecen de. anne baba tamam dio ztn aa ne tipler var ya

1|0
    0|0