Özel bir sorunum var aşağıyı okusanız mı sankii?

Artık dayanamıyorum yıllardır insanlar benim gey sanacaklar diye fazla konuşmadım davranılarıma dikkat etmeye çalıştım ve kendim olmaktan çıktım ve hiç arkadaş edinemedim okul hayatım boyunca dışardan sadece iki yakın arkadaşım var ve onlar bile bazen tepki gösterebiliyor. insanlar hep yürüyüşüm ve konuşmamla dalga geçtiler sanırım çevrem oldukça homofobik ve bende öyleyim. Ama gey olmaktan korkuyorum istemiyorum ama bir yandan da mutlu olamıyorum şu ana kadar hiçbir kızdan hoşlanmadım bir erkekten hoşlandım namaz kıldım dua ediyorum hatta son 1 yıldır okulda erkek gibi davranmaya çalışıyorum ama içimde hala bir kadın var ve her şeye kadınsı düşünceyle yaklaşıyorum sırf biraz daha arkadaş edinmek için kendim gibi davranmadım kendimi kimseye açmadım ve şu an çok yalnızım önümde bir lys sınavı var ve ben böylesine bir sorunla uğraşıyorum hoşlandığım çocukla aynı sınıftayız uzun süre vakit geçiriyoruz haliyle hatta birlikte özel ders alıyoruz ve ben ona hiçbir şey hissettirmeden bu sorunla başa çıkmaya çalışyorum ama artık dayancak gücüm kalmadı futbol hakkında hiçbirşy bilmiyorum erkeklerle sohbet kuramıyorum kızlarla da gey olduğumu düşünecekler diye sohbet kuramıyorum bu yüzden herkes beni sessiz ve asosyal sanıyo lütfen bana yardımcı olurmusunuz?

Güncellemeler:
dış görünüşümü kafama çok takıyorum ve mükemmelliyetçiyim sanırım

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• olmadigin birini oynama. escinsellik hata veya ayip degil. once kabul et. lisedeysen falan zor olur tamam saklayabilirsin simdilik ama kendini kabullen ve sev. universitede kendin gibi bir suru iyi insan bulacaksin.

0|0
    0|0
    • gerek dış görünüşüm gerekse insanların beni sevmemesinden dolayı kendimi bir türlü sevemiyorum böyle olmaktan vicdan azabı duyuyorum ama karşı cinsle bir ilişki yaşamayı hiç istemedim ve asla istemiyorum sanırım gelecekte de kendimi kısıtlyacağım ve kendim olamayacağım

• senden daha olgun bir ablan bir arkadasin varsa anlatmayi denesene rahatlarsin

• maalesef yok

En İyi Erkek Görüşü

• Trans mısın

0|0
    0|0
    • hayır

• Öptümü😸 şakadandır

• orası öyle bir umut yok benim için

Kızlar Ne Diyor 3

• doğustan gelen birşey bizim okuldada var oyle anne karnında hormonlar karışıyor. senlik bişey değil. sağlak biririn sol eliyle yazması gibi. kabullen çünkü yaratlış olarak öylesin

0|0
    0|0
    • evet hormonlarla alakalı ama bir yerden sonra tercih meselesi ve bu çok doğru değil

• ama nekadaar degismeye calıssannda hep o tarafa bir eğilimin olucak

• Gay olmak kötü bir şey degil. Öncelikle bunu sen kabullenmelisin. Yanlis bedende dogmus olmak bir hastalik ya da bir suc degil. Kendine güven. Kendin gibi davran. Gerekirse bu konuda destek al. Seni seven insanlar her türlü seveceklerdir.

0|0
    0|0
    • Ben inançlı bririyim ve bunun günah olduğunu biliyorum ama çok büyük bir karmaşa yaşıyorum kendi içimde ve insanların tepkisinden korkuyorum, asla sevilmemekten dışlanmaktan endişeleniyorum

• Ya kardesim önce bunu bir kafandan at. Seni sen olarak kabul edecekler. İstemiyorlarsa gitsinler. Baska arkadas bulursun

• onu da bulamıyorum

• Bunu gercekten cozmek istiyorsan kardesim psikologa gitmeni oneririm sadece destek icin icini dokmen icin etiket yapistirmiyorum kesinlikle yanlis anlamani istemem ama birseyler yapman gerekir hemde hemen

0|0
    0|0
    • haklısın ama bunu psikoloğa dahi anlatmaktan çekiniyorum

• Cekinmene gerek yok bu sadece bir sorun ve halledebilirsin eminim cesaretini topla ve git lutfen

Erkekler Ne Diyor 1

• derslerine odaklan gerisini zaman gösterir

0|0
    0|0
Yükleniyor...