DİNİMİZ (Müslümanlık) HAKKINDA KAFANIZA TAKILAN SORULARINIZ VAR MI?

Lütfen ciddi sorular olsun, şunuda sorsam mı acaba diye çekinmeden sorabilirsiniz

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kuranda kadın ve erkek eşittir yazıyor ama bir yandan da erkeklere tanınan haklar hep neden daha fazla? Kadın neden hor görülüyor? Ve de Allah hakkımızda her şeyi biliyor değil mi cehenneme mi cennete mi gideceğimizi hangi yolu seçeceğimizi biliyorsa neden sınanıyoruz peki?

0|0
    0|0
    • bu konuyu gerçekten size açıklamak isterim lakin çok uzun lakin size tek kısa cevabım uydurma hadisler yüzünden kadınlar hepp arka planda kalmıştır. KUranı inceleyin derim
      ısrarla size bir kitap tavsiye etsem
      Mutlaka okunması gereken bu kitap
      Kitap Adı: Türkçe Kuran Çevirilerindeki Hatalar (sayfa 15 ve 16 kadınlar erkekler hakkıında)
      Yazarı : Dr. edip Yüksel

• buna dikkat edeceğim zaten yakın zamanda kuranı baştan sona iyice okumayı düşünüyorum yoksa gercekten dinden cıkıcam

• düşünmeyin hemen yarın başlayın
      internetten http://istekuran.net/ adresine biraz göz atın lütfen
      sakın ha sakın bu sitedeki adamın reklamını felan yapmıyorum tanımam da şahsen ama harika bir din adamı

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sizin gibi olgun birisine bu konuda soru sorabilecegim icin mutluyum inanin.
    Ben 30 yili gecti Hollanda ya geleli. elhamdurullah müslümanim diyorum.
    Is yerinde bir hiristiyan Hollandali bana sordu ; o gündür bu gündür cevabini bulamadim.
    Yahudiler ve müslümanlar da sünnet üzerine bir soru.
    Madem Allah insanoglunu mükemmel yaratti ki; ben buna inaniyorum dedi o meslektasim
    Neden sünnet?
    Umari tatmin edici bir cevabiniz vardir.
    Grsrz arkadasim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eşcinsellik, bencil tanrı anlayışı, kaza kader, merhamet deyip ölüm veya işkence dolu vahiyler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hangi ilahiyat fakültesinden mezunsunuz acaba?

0|0
    0|0
    • ilahiyatcı değilim soruları paylaşmakistedim bildiğimide yazayım dedim canım
      İlahiyatcı larıda gördük

• İşte senden çok var piyasada, Şeriat Kanunumu Allahın İndirdiği Dinin kurallarımı hadi cevapla bakıyım hangisi geçerli
      Ya git allahaşkına bana akıl verme olurmu önce okubiraz araştır kulakdan dolma laflarla felsefe yapma bana sen git cübbeliyi dinle hatip oğlunu dinle boşve bunlara kafa yorma

• ilahiyat fakültelerinden mezun olan hocalarının kaç tanesi arapça bilmekte arapça kelimelerin anlamlarını kalkmış bana laf atmakta ben profum demedim iddada etmedim bilmediğim çok şey var allah aşkına söylesene namaz kaç vakit abdest ne için alınır

• dinimizde el kesmek ne zaman gecerli?

0|0
    0|0
    • yok öyle bir inanç

• terörist degil onlar

• Silinmis hesaba yorum yapacak degilim ama; iyi ki gitmis.
      Isid eterórist degil diyenin bence bu site de isi olmamali @soran

Yükleniyor...