Doktor ve diş Hekimlerindeki hava, kibir, kendini büyük görme huyu çok can sıkıcı. Bunlar kendileini tanrı mı sanıyor?

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben 35 yaşında mühendisim. Selçuk üniversitesini bitirdim. 20 yaşından beri karşıma gerek iş, gerekse gönül ilişkileri anlamında birçok insan çıktı. ama hiç birisinde doktor ve diş heklimleri kadar havalı, kibirli, kendini büyük görme huyu yoktu.. bu nedir arkadaş ya. Bu adamlar veya hanımlar hiç ölmeyecek mi sanıyorlar kendilerini.
1) 23 yaşındaydım. Okulu bitirmiş yüksek lisansı kazanmıştım. Aydın didim ilçesinde tatildeyim (dedemin yazlığı var). Oraya tatile gitmiştim. Birgün arkadaşlarla futbol maçı yapalım dedik. Sitede birde bizden bayağı küçük yaş küçük bir çocuk var. çocuk da bılu tıp’ı kazanmış. Akabinde tatile gelmiş. çocuğa sorduk oynarmısın. Çocuk kabul etti. Maçı yaparken ben çocuğa oyunun hareketi ile faul yaptım. Çocuğun tepkisi ne oldu dersiniz :” ben doktorum böyle sıradan insanlarla neden oynuyorum ki” oldu.
2) İnternette evlilik sitelerinden birine üye oldum. Derken sitede bir doktor ile tanıştım. İşin tuhafı sohbeti o başlattı. Derken suçum günahım yokken sohbeti kesti. Benim de aklıma bir fikir geldi ve gittim paraya kıyıp fake bir hesap açtım ve mesleğe diş hekimi ve eğitime hacettepe işaretledim. İnanırmısınız o kız hemen düştü ve bana telefonunu verdi. Yani yine mesleğimden dolayı aşağılandım. O telefondan kızı aradım ve güzelce haddini bildirdim. ve suratına kapattım.
3) 2. Maddede yazdığım durumun bir benzerini bir diş hekiminde yaşadım. Kapalı, namazında niyazında bir diş hekimi bayanla tanıştım. Derken bu bayanda emin değilim felan diye sohbeti kesti. Ben de gittim fake hesabımla bayanın sadece profilini ziyaret ettim. İnanırmısınız. Gülümseme ve mesaj hemen geldi ve “tanışalıımmı” diye geldi.. bir de utanmadan profiline dindar 5 vakit kılar hacca gitnmiş yazmış. sanırım yatıp kalkıp arabistan turu yapmış bu bayan. çünkü Allah’ın dininden hiç ders alamamış.
4) Son olayda dün başıma geldi doktor bir bayan üyenin profiline baktım ve gülümseme gönderdim inanırmısınız muhatap bile olmadan engeli bastı.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen diş ağrısı nedir bilir misin?
    :D

2|1
    0|0
    • peki nisa 36. ayet ne der sen bilir misin:

Nisa / 36. …Şüphesiz Allah, kibirlenen ve övünen kimseyi sevmez.

• diş ağrısını çok iyi bilirim. ama bu onu tedavi ediyorlar diye kendilerini birşey zannedip kibirlenmelerini gerektirmez. benim sana o yazdığım ayette, Allah'ın kibirlenmeyi kuluna yasak ettiği belirtliyor. yani değil 7, 700 BİLE OKUMUŞ OLSUN, KİMSENİN KİMSEYİ MESLEĞİNDEN DOLAYI AŞAĞILAMAYA HAKKI YOKTUR.

• Rahat ol diyorum ben özetle, takma bu kadar. Hadi onlar manyak, o yüzden böyleler senin mazeretin ne? ;)
      Sen boşverirsen sorun kalmaz :D

Yükleniyor...