Hamile kadın sokakta gezemez mi?

" Hamile kadın sokakta gezemez , çalışan kadın aile için bir tehdittir , kadın kahkaha atamaz " diyen cahillere katılıyor musunuz? Hamile kadınlar çok tatlı oluyorlar giydikleri bebek yüzü baskılı kıyafetler vs birbirinden şeker annenin bebeğiyle yürüyüş yapması temiz hava alması en doğal hakkıdır, çalışan kadın aile için tehdit değil gelecektir hayat tecrübesi olan bilgili bir anne çocuklarına babalarından daha iyi bir eğitim verir onları yetiştirir, kadın isteğini yapar bunun için kimseye hesap vermek zorunda değil isterse ağlar isterse kahkaha atar eğer bunları görmek ya da duymak istemiyorsanız ülkeyi karıştırmadan kendinizi eve kapatın ve ecelinizi bekleyin...

4|3
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Onu diyen ağaç kovuğundan çıkmış sanırım.
    Hamile görünce aklına cinsellik gelen adamdan kimseye hayır gelmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Katılmıyorum katiyen.

1|0
    0|0
  • Kadın olmak da günah bir gün tıp ilerlerde hep birbirimizi sker hep erkek dogariz dinimiz amin subanake

2|0
    0|0
  • Ne sokağa çıkması , hamile kadının hamile olması bile günah

1|0
    0|0
  • Hamile kalmak haramdır

1|1
    0|0
  • Allah (c. c) bize köle olsunlar diye dünyaya göndermedi , bize hayatımıza yoldaş soyumuza soy katsınlar diye o da bir kul herkes gibi.. Meleklerin kanatları üzerinde yürüyen bir hamile anneye kim ne diye bilir ki...

2|0
    0|0
  • Sen o yobazlara bakma, onlar haksızlığa karşı susan dilsiz şeytanlardır! Onlar yüzyıllardır bu ülkenin içlerine serpilmiş birer zehirli tohumlardır!!!

2|0
    0|0
  • Yok be takılın kafanıza göre

1|0
    0|0
  • Onlar Bağnaz Arap Kültüründe Var... İnanır mısın Tomris Hatun Bir Kadın Türk Hükümdarıdır... Araplar, Peygamberimiz Döneminden Sonra 2gün sonra yine hilafet kavgasına girmiştir... kadınlar bizde oba başı er ykken obada söz sahibiydi

1|0
    0|0
  • Yuh bune kusmak tir boyle kimdemis ki boyle birsey

1|0
    0|0
  • hamile kadının dışarıda gezmeye hakkı vardır tabi ki çalışabilirde kahkaha konusuna gelecek olursak bu sadece kadınlara yöneltilmemeli erkekler içinde geçerli toplum içinde kahkaha atmak zaten abes bir hareket kimse toplum için yüksek bir şekilde kahkaha atmasın

0|0
    0|0
  • Gezebikir

1|0
    0|0
  • onu kim diyo la bayan beden hocam vardı hamileydi dersinide işlerdi

1|0
    0|0
  • Bunlari dusunenin aklinda sorun vardir kadinlar her zaman onemlidir hayatimizda

1|0
    0|0
  • Kendine güveni olan birinin sokakta gezmesi her halükarda bir sorun oluşturmaz bence. Kimsenin hayatına da karisilmamali bence ama bu degilki isteyen istediğini yapar. Bir babanın, bir annenin, bir eşinde iki kelam etmeye hakkı olmalı. Ben insanların hayatının sinirlanmasina karşıyım ama bir kadının veya erkeğin ben her şeyi yaparım demesine de karşıyım. Benim inancima gore bir insanın kahkaha atmasi doğru değildir ben güzel bakmayabilirim ama asla karışmam ve çoğu zaman bir bayana yakıştığını da dusunurum. Sokakta gezme konusunda da ben kadınların hayata daha çok dahil olmaları taraftariyim ama benim böyle dusunmemde bence bir kadını çalışmaya zorlanan için yeterli olmamalı. Velasil kelam kesin çizgilerle başkasının hayatına karisilmamali da bütün söylenenler kulak arkası edilmemelide. Cinsiyet sınırlamak için yeterli olmadığı kadar tavsiye almak konusunda da olumlu veya olumsuz bir durumda değildir.

0|0
    0|0
  • Ne işi var sokakta kadının diğer üç kumasıyla evde oturacak...,
    Amaçları bu

1|0
    0|0
  • Bu bircok tarikatta var malesef. Kadinlar okumaz diyorlar ama hanimina kizina bayan doktor gelsin baksin diye ortaligi inletirler.
    Ulan hani kadin okumazdi? Bayan doktoru nerden bulalim diyip vereceksin sopayi bu dürzilere.

1|0
    0|0
  • katılmıyorum Hamileler illaki egzip tozabilir.

1|0
    0|0
  • Elbette gezebilir

1|0
    0|0
  • gezer annem son güne kadar gezdi

1|0
    0|0
  • kadın kısmı haremlikten ayrılmamalıdır.

0|0
    0|0
  • gözünü sevdiğimin küreselleşmesi :d nasıl da cahiller alim oluyor iki dakkada :D teşekkürler hz google :D

0|0
    0|0
  • normal insanların aklından geçen: "ne güzel bir çocuğu olacak"
    yobazların aklından geçen: "oha sevişmiş"..

olay bundan ibaret

0|0
    0|0
  • Gezebilir de tehlikeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bravo kız sana, bunlar da en az senin basortune sansur uygulayanlar kadar kokuşmuş zihniyet.

2|0
    0|0
  • sapkın beyinlerin ürettiği fikirler bunlar

2|0
    0|0
  • Hayır tabi ki gezsinler tozsunlar :) böyle saçma düşünen de mi varmış :o

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda sezeryana da yasak geliyor valla korkuyorum bir gün bizi de sünnet edecekler diye.

2|0
    0|0
  • gezer

2|0
    0|0
  • Yoo bu erkek egemen toplumun düşünceleri sadece. Ve çok saçma

2|0
    0|0
  • Tabi ölelim biz niye yaşıyozki

2|0
    0|0
  • Malesef bu zihniyetler hala var.